Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

no ja jak potrzebowałam kardiologa to w ciągu dwóch dni miałam prywatną wizytę i oczywiście za pieniążki to pani doktor znajdzie dla mnie czas nawet co tydzień;)tylko może być najbardziej istotną kwestią jak wysokiej klasy jest to specjalista bo wiadomo że do tych najlepciejszych to kilometrowe kolejki i nawet z woreczkiem pieniędzy trzeba odczekać bo lekarz fizycznie nie wyrabia

 

a to co Malka mówi o olewaniu wizyt to ja znam z autopsji - jak czekałam z Młodym na usunięcie 3 migdała, termin za pół roku umówiony, piguły przy zapisie prosiły żeby jakby dziecko chore było cokolwiek to dać znać wcześniej i miejsce zwolnić i jak przyjechaliśmy na zabieg to na 11 dzieci które miały się w tym dniu zgłosić było chyba 6 a z tych 5 co się nie zgłosiło tylko jednego rodzice dali znać że nie przyjadą ale też zbyt późno żeby kogoś innego wcisnąć na to miejsce, a piguły mówiły że tak jest codziennie to ile miejsca się marnuje ile szybciej dzieciaki mogłyby mieć zabieg zrobiony bo do zabiegu dziecko idealnie zdrowe być musi i wiadomo że jak kilka dni przed zabiegiem jest przeziębione to raczej nie będzie się kwalifikowało do zabiegu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malka ale jakie ma objawy??? bo moze sa rzeczy na ktore powinnam zwracac uwage a olewam

 

 

Nie Martuś, tego byś nie olała.

Problem jest w tym,ze nie wiadomo co jest skutkiem a co przyczyną. Za dużo się sprzęgło w jednym czasie.

Młode nie przyswaja żelaza i o tym wiemy od dłuższego czasu, ale dlaczego - tego nie wie nikt, ostatni doszły koszmarne bóle głowy (takie do utraty przytomności), niesamowity spadek wagi i ASO ponad 1300 (przy normie 120). Jeszcze kilka pomniejszych "akcji" ale czy ze zwiazkiem tego tez nikt nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelki Duch :jawdrop: :lol:

 

 

przerwa na kawkę i ciacho :) ciach upieczone przez pacjentkę, stwierdziła, że ostatnio marnie wyglądam :o na pewno niedojadam :rotfl::rotfl:, to ona mnie podtuczy :bash:

 

ale serniczek przedni jezd :oops:

 

 

A z młodym to karuzela od zawsze była, on nie moze jak normalne dziecko złapać 5 razy w roku przeziębienia, tylko jak mawia jego pediatra, same egzotyki łapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jaka rehbilitacje prowadzisz, czy masz jakies urzadzenia u siebie czy to raczej manualna jest ?

 

Adam na penwo ebdzie mialam rehabilitacje po tym sciagnieciu gipsu i moze moglabys go jakos wspomoc

a moze i masz jakies sposoby na waleczki i boczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ma gips,jesu co się stało,nie mów,ze noga ?

 

Mam limphatrona u siebie, no i kineza wszelkiego rodzaju z masażem włącznie.

 

a na wałeczki i boczki najlepszy jest masaż.....oczywiscie chudnie osoba masujaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EZS czyli jak do Ciebie się zapiszę, to wyjdę jak dwudziestka???????? To ja tak chcę :lol: Zapisz mnie na listę oczekujących, do Ciebie nie mam aż tak daleko... tylko dwie godzinki...;)

Tak dobrze to nie ma. Tym 80 odejmuję połowę. Młodszym mniej :D

A najzabawniejsze jest, że ja, jak mam coś pilnego, to też idę prywatnie i płacę..... W mojej przychodni byłam się zapisać tylko. Dobrze, że sobie recepty mogę wypisać.

A co to samatolog to też nie wiem :jawdrop:

 

aaa, doczytałam. Już wiem. Ale to chyba rzadki ptak, nie dziwię się, że nie ma. I jeszcze jedno. U takiego lekarza nie powinno się "wciskać" bo nie chodzi o 5 minutową wizytę ale o danie mu czasu na zbadanie i myślenie. Tak na mój gust 0,5-1 godzina na pacjenta.

 

Objawy przeczytałam i... nic nie wiem. To znaczy nie przyswaja to ma anemię, anemia to mogą być bóle głowy, choć nie aż takie, zawroty, czasem omdlenia. A dlaczego nie przyswaja? A ASO? Nie dziwię się, że szukasz reumatologa..

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...