Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fenix, a zona,to coś u mnie miała kontrolować :o

A wczoraj byłam grzecznie na budowie :)

 

Wiola, doniósł Ci donosiciel jeden ;)

żyję,. żyję, ale co to za życie, jak mnie nawet włosy dziś bolą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcia.. ja miałam już kilku fachowców.... i wolę choćby źle, ale swoją robotę.... Bo jak jest xle to moja wina, materiał może nie najlepiej położony, ale za to gratis... i na pewno nie tak jak u mnie FACHOFCY spier.olili ...... Ślubny kotłownię zaczął kłaść sam... pierwszy raz w życiu... i jest nieźle... starał się... No może są jakieś niedociągnięcia... ale... jak na pierwszy raz to git... Założenie było takie, że ma być wykafelkowane i ma być czysto.... Musi to skończyć, bo mnie szlag trafia... ale z drugiej strony... bedą przeróbki jeszcze w kotłowni ... - solary będą zakładane w blizej nieokreślonym terminie..., wiec może będzie konieczność otworzenia zabudowy do bufora... Więc obudowę bufora trzeba będzie zostawić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol... nie odwołój... swoje dobrze na pewno zrobisz... najwyżej ketonal albo tramal weź i do pracy.... Nie ma to tamto... tak cieżko i długo pracowałaś....

Najwyżej jutro nie zajedziesz na Górkę.....

A Ty wiesz, że oni pytali się mnie gdzie mają jechać... no to ja mu tłumaczę... od Beaty w lewo.. , do końca i w prawo i znajdziesz... byłeś tam... A on mi na to , ze raz.. pyta mnie jak ja tam trafiłam... Nooo za węchem.... z FM... i bez adresu i bez nr tel.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili zapytać o drogę :) a to ponoć kobiety nie maja orientacji przestrzennej :lol:

 

A i czemu oni tak mało wzięli, brzydka była ? (przyznaję, nie ogladałam jej od czasu gdy Ty brałaś), bo brudna na pewno :oops:

 

A w ziewniku nie ma o czym pisać,jak bedzie o czym, to się pochwalę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile wzięli.. i czy wszystko czy nie... a może tyle było Jerzemu potrzebne... Nie mam pojęcia.....

U mnie już na dachu drewutni.. a kilka sztuk przeznaczone jest na dach na Pogorii.... Teraz zabezpieczać będą bale przed deszczem i deski na drugiej pryzmie... Wiesz jak bardzo się przydały :)

Dzięki jeszcze raz :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się cieszę :)

Wzięli tyle co kot napłakał, resztę po prostu wywiozę,jak uda nam się z panem koparkowymi i wywrotkowym terminy zgrać, bo jak na razie, jak jeden może, to drugi ma inna robotę, jak oni mogą to mnie nie ma i tak drugi miesiąc....

Ale mam nadzieję,że przed pierwszym śniegiem się uda ten burdl posprzatać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o krzyżykach doczytałam i wywaliłam swoje

 

A bo wy w ogóle jakieś delikutaśnie jesteście ja ponad 200 kostek machnęłam w poprzedni weekend (sztuka tak z 15-20kg),na taczuszkę - 20 metrów- na paletę z taczuszki i tak 50 razy

A potem jeszcze na deser z 300 kg piaskowca - na taczuszkę -10 metrów - na kupkę

Ojjjojjoj,poznałam anatomię lepiej niz przez 6 semestrów na studiach....bolały mnie mięśnie o których istnieniu nawet nie wiedziałam

 

Malka, Ty wiesz jaka ja dumna z Ciebie jezdem!!!:lol:

Zuch jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolcia, wysłałam Ci skypem :)

 

MSU - wiesz siłową robotę to nie sztuka wykonać, sztuką jest przeżyć następny dzień ....mnie się udało :lol:

 

Martusia, gadamy o tym, co Ty juz masz dawno za sobą - oczyszczanie placu budowy i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tylko dwóm pacjentom dałam radę...resztę przełożyłam na za tydzień, bo w środę chcę skończyc ten bajzel, więc w tym tygodniu pracę muszę sobie odpuścić (przynajmniej to co mogę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...