Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

Fenix, a zona,to coś u mnie miała kontrolować :o

A wczoraj byłam grzecznie na budowie :)

 

Wiola, doniósł Ci donosiciel jeden ;)

żyję,. żyję, ale co to za życie, jak mnie nawet włosy dziś bolą :(

 

U Ciebie to nie , na razie ! Za to do swojego ulubionego miejsca kontroli czyli trupiarni . O wrażenia nie pytaj .

 

Normalnie wykaże niebywałą siłę woli i nie skomentuje tych "włosów" chociaż mnie aż skręca . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malka, ja doniosłam Nitce, Ona też szczęke zbierała z podłogi ;) :D:D

 

A ja jako blondynka z lewymi rękami wczoraj obejrzałam przez przypadek pralki, a dziś pojechałam kupić. No ale przeciez nie bedę jej wnosić, nie? ;) moja rola ograniczyla sie do podpisu i wbicia pinu 1 paluszkiem i potem pokazywaniem w domu, gdzie sąsiiedzi kochani mają ją wnieść :D:D

matko, jestem z siebie dumna :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa i to by było tyle na temat chęci równouprawnienia u kobiet .

 

Absolutnie ja nie jestem za równouprawnieniem tylko za sprawiedliwym traktowaniem. I uwazam, że małżeństwo do zalegalizowana prostytucja. Skoro robotnikowi na budowie płacę, to czemu jeszcze mam coś sama robić? Jeśli mąż coś robi w domu, to też czegoś za to oczekuje, nie oszukujmy się, a to obiadu, a to czystego swetra czy spodni a to seksu. I co? jeszcze mam zapitalać ponadprogramowo w domu?? no sorki ...

 

za pralkę zapłaciłam, tam małym druczkiem było że usługa wpakowania do samochodu- w cenie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to słabo . Wąska specjalizacja . W pracy i życiu musisz się nauczyć 3 RAZY NIE.

 

NIE M A

 

NIE WIEM

 

NIE UMIEM

 

 

:cool:

 

dołóż jeszcze

 

NIE MAM CZASU< ZAROBIONA JESTEM

 

a poza tym lepiej być specjalistą w jednej dziedzinie niż ciutkę wiedziec z kilku różnych :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolcia powiem Ci szczerze że czasem do szału mnie doprowadza jak muszę czekać aż małż mi coś cięższego przyniesie, przestawi albo wyniesie, nawet z wykopaniem marnego dołka pod roślinkę mam problem, po rozwiezieniu ziemi małż sam musiał wszystko rozgrabić no i jak widzę jak się czasem sam szarpie z czymś ciężkim a ja nie mogę pomóc:( niestety każdy taki wybryk z mojej strony w kierunku dźwigania kończy się co najmniej tygodniową przyjaźnią z ketonalem:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, potrzebujesz takiego Pana Bogdana jakiego ma Arnika..ale wiesz, człowiek chciał dom to zawsze musi zapitalać fizycznie przy nim. Skończy sie wykańczanie zacznie się remont. I zawsze coś, a to dołek na kwiatek, a to wode we widrze... Bo jak nie to tylko mieszkanie w bloku zostaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...