Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

oooo kochana, czyli FB nie kłamał jak mi krzyczał o Twoich urodzinach????

 

Niech młode moje się cieszy,ze nie mam go pod ręką, bo bym nogi z dupy powyrywała - pozwoliłam mu skorzystać z mojego meila jak zakładał konto na FB, jak graliśmy w FV, ale ,ze małpa uzyłamojej prawdziwej daty urodzenia - o taka podłość go nie podejrzewałam :mad: ZDRAJCA

 

;)

 

 

Niemniej bardzo Wam dziękuję za życzenia :lol:

 

 

 

 

znów dziś nakupiłam krzaczorów

Jaśminowca, borówki, tawuły i żurawki , hortensje- same śmietki, ale rosną u sąsiadów - bedą i u mnie :)

A wczoraj posadziłam trawę -dziś patrzę, a ona sucha jak pieprz :o chyba sadzonki były za duże. :(

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

" dużo DOBREGO seksu "

 

Przyłączam się do życzeń:)

 

Niech młode moje się cieszy,ze nie mam go pod ręką, bo bym nogi z dupy powyrywała - pozwoliłam mu skorzystać z mojego meila jak zakładał konto na FB, jak graliśmy w FV, ale ,ze małpa uzyłamojej prawdziwej daty urodzenia - o taka podłość go nie podejrzewałam ZDRAJCA

 

Na własnej piersi wyhodowany i tak matkę załatwić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech młode moje się cieszy,ze nie mam go pod ręką, bo bym nogi z dupy powyrywała - pozwoliłam mu skorzystać z mojego meila jak zakładał konto na FB, jak graliśmy w FV, ale ,ze małpa uzyłamojej prawdziwej daty urodzenia - o taka podłość go nie podejrzewałam :mad: ZDRAJCA

 

;)

 

(

 

Przynajmniej się nie będzie mógł tłumaczyć że nie wie kiedy matka ma urodziny :)

Ja tam fejsbuka nie mam więc już wiem kiedy ale nie ILE :) Wszystkiego najlepszego życzę champagne10.gif

 

 

A trawa może od korzeni odbije a to z wierzchu to zeszłoroczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejeczka Staruszko ;)

 

tak tak, wiem, ze ryzykuje życie :D

 

No więc Kochanieńka życze Ci by ogródek stał się Twoją nową pasją. Miejscem gdzie przy łopacie wyładujesz nerw, wśród zieloności ukoisz oczęta a kwieciem różnistym zachwycisz duszę.

 

Ament

 

 

To kaj drinki? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najpierw zaległe drinki http://szafiarenka.pl/upload/foto_cache/256/061/4b0/6d3/111/1dd/5f6/577/5b6/97a/bc_500x640.jpghttp://th.interia.pl/30,bcd49ac724565966/drinki1_330.jpeg http://i.pinger.pl/pgr249/b7e861ec002a691b4e11fbb0

http://i2.pinger.pl/pgr186/6f5455a2002614994e11fbb3

 

i dla karmiących :) http://www.niam.pl/rimages/crop/470/150/files/images/ARTICLE/BACKUP/ARTICLE_938_12800693787504019569608800410935.jpg

 

I DZIĘKUJĘ Z UŚCISKI I ZYCZENIA :)

 

I k woli wyjaśnienia - nic mnie nie wzięło, po prostu nie mogę juz patrzeć na ten byrdl panujący wokół domu, cos trzeba z tym zrobić.

Teraz natomiast słabo mi się robi gdy widze w jak zastraszającym tempie ubywa zawartość skarbonki .

drinki-300x190.jpg

drinki-300x190.jpg

drink_menu.jpg

drink_d.jpg

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSU -dzięki :) ja tam moge i w grudniu życzenia przyjmować, w tym wieku, kazdy miesiąc mniej robi róznicę :lol2:

 

Małgoś - wiem,wiem,od tego miałam zacząć :yes:

 

 

Pomału nadrabiam forumowe zaległości -matko, ale Wy płodni jesteście :lol2:

 

u mnie przez ten miesiąc z haczykiem, zrobił się strop, znaczy wełna i stelaże - k-g tylko kawałek :oops:

Koparka szalała (foty może później).

A młody zdał (najlepiej z całej szkoły) egzamin trzecioklasisty , zarówno część humanistyczną jak i ścisłą miał na 100% -

pochwaliła się dumna mamusia :lol:

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja biorę ten na górze z tym czymś zielonym, dzięki Malka;)

 

Fajnie że postępami się chwalisz i NA RAZIE wierzymy Ci na słowo...

A Młody?? No tylko gratulować!!:)

 

ps. ja przed chwilą byłam po wyniki testów mojej trzecioklasistki i niestety nie ma się czym chwalić... no ale w gimnazjum się uczyć?? kto to widział:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypiłam wszystkie owocowe;)... przełknęłam, czknęłam... i mogę całować urodzinowo i dumnomamusiowo:hug::lol2:. To nic, że spóźniona (jak zwykle;)), ale dobrze, że jestem i to 100% na własne oczy ujrzawszy i oniemiawszy turlam się z dumy nad moim Ulubieńcem:rotfl:.

Malka, brak mi Was:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...