Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

nie usunełam - to cholerstwo się tak rozrasta, że nie nadążam,a podziemne konary sa tak grube, że siekierka wymięka (i slubny tyż)

A wiesz, że widziałam sadzonki w jednej ze szkółek - jakiś wariat to chce kupić :o

 

Ja też kupiłam, ale nie chce rosnąć...ciekawe, pewnie matka natura mnie ostrrzega...Jak

 

by co to wyrwę i tujki tam posadzę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znaczy ogród zaczął żyć własnym życiem :) U mnie choćbym nie wiem jak chciała i tak będzie zbieranina roślin, z mojej mamusi działki, bo szkoda je tam zostawić a działki niedługo pójdą pod młotek.

 

A co się czepia płotu?

 

bardzo własnym zyciem.... a niech tam...ja chcę tylko mieć tam grill z wędzarnią i duży taras do przyjmowania gości :) (musi byc duzy, nie? :lol2:

 

a na płocie to winobluszcz zaroślowy - jak kogos nie lubisz daj mu w prezencie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hortensję pnącą chcesz zarąbać??? Ale za co??? :eek:

Ależ Ty masz wieeelkie drzewa!!! I jaką fajoską studnię:cool:. Nic z tego nie pamiętam... za to ten gruz co go teraz nie ma - pamiętam doskonale;). Malcia, kawał dobrej roboty odwaliliście!!!:yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Słonko:)

 

nie hortensję, ale winobluszcza - bo mi niszczy wszystko do czego się przyczepi.

 

Studnia jest do odstrzału, będzie służyła za stół przygrillowy, zaraz jak dostanie drewniany blat :)

 

eee tam thuja to nie drzewo -nie lubię thui :oops: - ale musze się czymś od drogi osłonić - a to szybko rosnie, jest gęste i zimozielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, masz tak samo gustowny płot, jak ja z jednej strony ;) I wiesz, co mu pomogło? Kupiłam zwykłej najtańższej farby elewacyjnej w kolorze brązu, a jak się skończyła to dokupiłam rudawej i chlapnełam płot bez jakiegokolwiek starania, ot pomazałam. Przęsełka na ciemno, reszta trochę jaśniej. Powiem ci, że jako tło dla roślin zrobiło się nawet fajnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ten płot to mi sen z powiek spędza, no mam zywcem odruch wymiotny jak na niego patrzę i o ile z jednej strony (tej najbardziej zarośnietej) moge go wymienić, o tyle z dwóch pozostałych stawiali go sąsiedzi (na swojej działce) , więc nic z tym nie zrobię. Na razie będzie więc taki, a kiedyś jak będę cierpiała na nadmiar gotówki kupie panele drewniane, lub trzcinowe i choć od strony ogródka go zasłonię - ale to pieśń przyszłości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukałam u Ciebie :D

 

Ale u Ciebie to jakieś nedzne skrawki widać. Gdybyś nie powiedziała,że to betonowy płot - to pewnie bym się nie zorientowała

Jak ja sobie pierdyknę lamperię, to dobije się zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, widać widać. Ale nie mogłam znależć zdjęcia bez ludzi, wiec tylko to mogłam wkleić. Lamperia lamperią ale ciemny mniej się rzuca w oczy a jak obsadzisz, to szybko zacznie robić za tło dla roslin, jak u mnie. W końcu te moje krzaczki (oprócz bzu) mają dopiero max 4 lata ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka no Ty Pani Ogrodniczko no....

 

To ja już teraz rozumiem dlaczego Cię tak ostatnio dłuuugo nie było... Bo ja cały czas mam w głowie to pierwsze zdjęcia co dałaś jako before... A tu nagle TAAAAAKA zmiana:jawdrop:

 

(fajosko mieć emoty:D)

 

I nie martw się mój ogród pewnie też za 5 lat dopiero bedzie chociaż trochę wyglądał;)

Jak na razie jest wielka kupa:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka, zrób jak Ewa radzi. I tak lepsze to niż ten szary...a nóż-widelec Ci się spodoba ;)

 

jakoś nie mam przekonania - może dlatego,ze mijam codziennie taki pomalowany beton i łuszczy się jak jasna franca - mam sobie jeszcze zaserwować sprzatanie płatów farby ?

 

Malka no Ty Pani Ogrodniczko no....

 

To ja już teraz rozumiem dlaczego Cię tak ostatnio dłuuugo nie było... Bo ja cały czas mam w głowie to pierwsze zdjęcia co dałaś jako before... A tu nagle TAAAAAKA zmiana:jawdrop:

 

(fajosko mieć emoty:D)

 

I nie martw się mój ogród pewnie też za 5 lat dopiero bedzie chociaż trochę wyglądał;)

Jak na razie jest wielka kupa:/

 

 

nooo, jest lepiej niz było, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym co będzie (ale czy ja tego dozyję ? ) ;)

 

Zielone cieszy, nie? ;)

 

ucieszę się jak zimę przeżyją....lato to chyba nie najlepszy czas na sadzenie roslin i to lato z 40-sto stopniowymi upałami :oops:

 

 

Dzień dobry Paniom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, na razie sadzę pod thujami - dają trochę cienia, więc moze nie zdechną, no i latam podlewać wieczorem...choć wczoraj to natura za mnie załatwiła - była taka nawałnica, że w wgłębniku na taras ogrodowy miałam basen :lol2:

 

 

idę zobaczyć koparę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...