Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze malkowej niebudowy


malka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 26,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malka

    7649

  • malgos2

    3273

  • Arnika

    1558

  • wu

    1350

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie,że chcę :) przygarnę wszystko co nie kwitnie na zółto i pomarańczowo...

 

 

a i pewnie mam sobie po nią przyjechać...najlepiej już :lol2:

 

Ona się tak przebarwia: http://www.garden-splendor.com/showcase/_img/sorbaria-sem-2.jpg

 

ale kwitnie na biało:(. http://images.kurowski.pl/foto/Sorbaria_sorbifolia_Sem_1.jpg

 

Noooo... może być jutro, nie już...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej super się rozrasta;):D. Mam do oddania co najmniej dwie:D.

 

To rozrasta, mnie trochę przeraża, ja mam małą działkę :(

 

tylko bardzo się rozrasta Na duże ogrody w stylu naturalistycznym.

 

naturalistyczne powiadasz ? hymmmmmm

 

alez pani kierowniczko ja pania czytuje caly czas..ale z rzadka sie uskuteczniam ..cokolwiek piszac..:)

 

No to choć zadzwoń łańcuchami czasem , co ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ty Malka,wiesz jak Wy tu wszystkie tak o zdjeciach gadacie to bylam swiecie przekonana, ze uzupelnilas ziewnik. Naiwna jestem,co? Nawet sprawdzilam, a potem musialam przeorac komenty, bo jak zwykle jestem zacofana o kilka stron. No i dotarłam w koncu do zdjec z zielskiem, normalnie "Maja w ogrodzie"..tfu sorry "Malka w ogordzie". :lol:

Ps Dobra Thuja nie jest zła

Edytowane przez MusiSieUdac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo MSU, Ty to umiesz mi komenty wygrzebać z ciemnej czeluści :D Dzięki:)

 

Mówisz, że powinnam uzupełnić dziennik.....pewnie jest juz co pokazać, ale tak sobie pomyślałam, że jak podłogi będą....a to trochę potrwa, bo na kasting zaprosiłam 3 firmy i na razie nikt się nie pojawił....muszę szukac dalej....

 

 

A dziś był sądny dzień, choc skrajnie niebudowlany ;)

 

 

Wspominałam Wam kiedyś, ze moje Młode znalazło fundację Rak'n Roll i jej akcję "Daj włos".

A,że włos to jest to, czym natura mocno obdarzyła moje dziecię , to pachole wymyśliło sobie,że odda włosy na szczytny cel :)

I niech mu będzie chwała, ale cała logistyka i tak została na głowie mamusi.

Niestety w promieniu 80 km , nie ma żadnego fryzjera, który wie jak obciąć włosy by nadawały się do zrobienia peruki, a jesli takiego znaleźliśmy to od razu był chętny do zakupu tych włosów.Na co Młode rezolutnie "co mi tam jakieś pieniądze, ważniejszy jest uśmiech chorej kobiety " (biznesmen z niego nie będzie, ale tu sie mamusi łezka w oku zakręciła i cyc z dumy wypięła).

Suma summarum , wycieczka dalekodystansowa do fryzjera nas czekała. Stanęło na Krakowie - przyjemne z pożytecznym połączymy.

I padło na Maniewski Klub Fryzjerski, na Rynku Głównym - zazdroszczę Krakowiankom takiego miejsca, Atmosfera iście klubowa, Młode potraktowane po królewsku i po dorosłemu, dopieszczone w każdym calu. Wszedł dzieciak z długimi włosami wyszedł mały mężczyzna :)

 

Wiem nieskromnie, ale w stosunku do fajnych zachowań mojego dziecia skromna nie będę - jestem dumna jak jasna cholera :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...