Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość justyna_m
Myszka ja w lutym 2008 startowałam z budową :wink: U nas po fundamentach była przerwa 4 miesiące to nie zdążyliśmy z elektryką i tynkami na jesień ale jak u Was będzie wszystko od razu szło to do końca roku duuużo zrobicie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilko jak tylko zacznę budowę to na pewno będzie dzienniczek i komentarze. :D

A do tego czasu będę wam kibicować. :wink: :D

żeby założyć dziennik to wcale nie trzeba mieć rozpoczętej budowy :wink:

 

wymigujesz się :wink:

 

Chyba troszkę masz racje, :oops: ale to z tego powodu że nie potrafię tak ciekawie pisać jak wy więc mój dziennik będzie raczej foto dziennikiem. :) Po za tym ostatnio u mnie się tak wszystko pogmatwało że najbardziej realnym terminem rozpoczęcia budowy będzie dopiero przyszły rok :cry:

No ale do tego czasu będę przeglądać wasze dzienniki aby zbierać wszystkie informacje no i zaczerpnąć troszkę inspiracji :wink: :D

 

Znowu się wymigujesz 8)

 

Masz kolejny powód do założenia dziennika. Będziesz w nim zbierać inspiracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj co się będzie działo w dziurze?

 

dzień doberek :D

A dzisiaj przyjdzie taki pan i bedzie mierzyl jaka dziura jest wielka.

A jutro mieli fundamenty zalewac, ale pewnie sie wstrzymamy.

Nie jestesmy ludzmi, ktorym wszystko wychodzi tak sobie po prostu i bez komplikacji ;)

Milego dnia Ludziska Kochane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia na "placu dziury" i bez migreny !!! :D

A nawiązując do meżów nie znających się na budowaniu to dołączam również swojego - on to chyba tylko wie jak wygląda łopata, ale może i to pomylić ze szpadlem :lol: :lol: :lol:

 

Super że już zaczęło sie u ciebie dziać !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
no dobra ale pogoda czasem plata figle. W koncu to luty i moze obrozic tylko na jeden dzien, za to najmniej wygodny.

 

Myszko u nas zapowiadają mrozy :x przesunęliśmy tynkarzy na koniec marca :x a mieli wchodzić pod koniec lutego ... ale nie chcemy ryzykować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilko jak tylko zacznę budowę to na pewno będzie dzienniczek i komentarze. :D

A do tego czasu będę wam kibicować. :wink: :D

żeby założyć dziennik to wcale nie trzeba mieć rozpoczętej budowy :wink:

 

wymigujesz się :wink:

 

Chyba troszkę masz racje, :oops: ale to z tego powodu że nie potrafię tak ciekawie pisać jak wy więc mój dziennik będzie raczej foto dziennikiem. :) Po za tym ostatnio u mnie się tak wszystko pogmatwało że najbardziej realnym terminem rozpoczęcia budowy będzie dopiero przyszły rok :cry:

No ale do tego czasu będę przeglądać wasze dzienniki aby zbierać wszystkie informacje no i zaczerpnąć troszkę inspiracji :wink: :D

 

Znowu się wymigujesz 8)

 

Masz kolejny powód do założenia dziennika. Będziesz w nim zbierać inspiracje.

 

Znowu masz racje 8)

 

No dobrze dziewczynki postaram się założyć swój własny dzienniczek jeszcze w tym miesiącu. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj co się będzie działo w dziurze?

 

dzień doberek :D

A dzisiaj przyjdzie taki pan i bedzie mierzyl jaka dziura jest wielka.

A jutro mieli fundamenty zalewac, ale pewnie sie wstrzymamy.

Nie jestesmy ludzmi, ktorym wszystko wychodzi tak sobie po prostu i bez komplikacji ;)

Milego dnia Ludziska Kochane

 

No i jak wielką tą dziurkę masz, przyznaj się :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Myszko :) ... dzisiaj od rana spędzałam czas w towarzystwie Naszego Wykonawcy ;) ... u mnie też mają wylewać tarasy i nijak mrozy mi nie pasują :( ... odczyniam zatem czary, aby nasze budowy ominęły :)

 

Czy szef Twojej ekipy ma na imię Krzysztof?

 

A jakzeby inaczej Krzysztof mu dali na chrzcie! Fajne chlopaki, jak sie wczoraj uwijali ze skrecaniem zbrojenia, normalnie milo bylo patrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...