Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fajnie,że mieszkacie , jodełka zaczepista , gluty cudnie glutowate...co tam ja jeszcze chciałam , no HepiNiuJer Myszko :)

czeeeesc

Jak miło, ze zaglądnełas Dobrosiu. Cieszę się, ze podoba Ci się nasza poczwarka

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.To będzie rok Twoich zmagań z wykańczaniem domu!

 

Czółko Pasiu to także i Twój rok i Wusiowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokonki piękne, marzyły i mnie się, ale te co widziałam to ceny miały :-?

 

zdradź gdzie je upolowałaś, bo mniemam, że cena nie zabiła :wink:

 

 

rasia a wiesz, że te lampy budowlane co większość z nas ma to one som takie włoskie - marki drucini :lol:

 

 

tak się na forum doczytałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czółko w kolejny dzień laby. AAAAle lenistwo, prawda?

Lampy nie są za ciemne, tylko zdjęcia tak robione żeby było je widać jak świecą.

W dzień kokony wyglądają tak:

 

http://images40.fotosik.pl/239/ab9c77963775c082med.jpg

Nie rzucają sie zbytnio w oczy.

Ja dostałam je na urodziny od męża więc jakoś to przetrawiliśmy. Cena totalnie zabójcza nie była, ale niestety w porównaniu z lampą z jadalni za 60 zł jakies 10 razy wyższa za jedną. :roll: To lampy Frandsena. Kupilismy je na allegro, ale mam gdzieś namiary na firmę z Poznania która nimi handlowała.

Rasia jak nie masz, jak nie masz, masz tyle fajnych oczek sufitowych i fajne lampy do kuchni i ledy na schodach.

A ja znalazłam w necie oczka ledowe na schody całkowicie prościutkie, które chodzą na 230V i kosztują 29 zł za sztukę, a przy większym zamówieniu można się jeszcze targować. Ktos chce?

A takie dwie mam nad wyspą. Niby fajne, ale Chinczycy kabelki dali takie badziewne i narazie się nie naprostowały jeszcze. No i żarówka za duża :roll: , ale coś swieci

http://images47.fotosik.pl/243/480616f0949c0e54med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Małgoś, ja się juz dawno tym akwarium nie zajmowałam, to mąż teraz macza ręce, bo dla mnie jest za głęboko ;).Mysie łapki takie krótkie sąaaa

 

Rasiu te lampy też mam na mysli, pozatym masz schody, barierki, podjazd i parę innych rzeczy, więc Cie nie wyprzedziłam i nie mam zamiaru nawet :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...