Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

chciałam tylko napisać, ze zasilacz transformuje napięcie sieciowe na prąd stały o niskim napieciu, tak więc układ z zasilaczem jest bezpieczniejszy, aczkolwiek ma jedną dużą wadę znaczy impul słabnie wraz z odległością, więc stosuje sie zasilacze na krótkich odcinkach, jesli mówimy o zasilaczach liniowych.Nic wiecej nie powiem, na elektronice spałam :oops: po ciezkich studenckich nocach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam zaległości i jestem pod wrażeniem.

Wszystkie nowe przedmioty bardzo mi się podobają.

A przede wszystkim chciałam życzyć wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Buziaki!

Dzięki Becia, Tobie również WSzystkiego Najlepszego.Wiem, ze się skradałam do twoich komentsów z życzeniami, ale czy złożyłam w koncu to nie wim

 

Dzięki Wusiu za rady klawiaturowe. Na cóż Ci ten zasilacz. Będzie Ci wisiał przy schodach?Kinkiety też na 12V?No chyba że masz kontakt z wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy coś mi się mętnie kolebie z tym zasilaczem że na zewnątrz do halogenków pod podbitkę lepszy bo ie zapali się czy jak w razie zwarcia ale nie całkiem kumałam jak do mnie gadali musiałabym elektryka dopytać :oops: :lol: nie przy tylko pod a tam i tak zabudowana szafeczka być ma :lol: więc li tylko względy praktyczne wchodzą w rachubę :lol:

 

Dario jak z klawiatury nie łapie to masz jeszcze nna pasku na dole ekranu przeważnie po prawej stronie koło zegara taką klawiaturkę narysowaną to kliknij na nią myszką :lol: i zobacz czy masz ptaszka przy polskim czy przy polskim (214) jak przy 214 to klikasz myszką na polski i po kłopocie :D

sroki Myszka :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...