Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Patrzcie jaką piękną koronkę ma moj domek. Jeszcze tylko rysunków na szkle brakuje, choć ze względu na energooszczędność to raczej dobrze, ze ich nie ma :D

Przypomina mi się dzieciństwo i pyszne ciasteczko i gorące cacao zimową porą u babci :) ech

http://images37.fotosik.pl/242/6a60ed5d370edd17med.jpg

A pragnę jeszcze donieść, ze moja kuchenka przeszła własnie chrzest bojowy- próbę naleśnikową, w której o dziwo wypadła świetnie, co pozwala mi zacząć odbdarzać ją zaufaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

piękna koroneczka :lol: Mycha a jaką masz płytę :D i do czego te patyczki pod "podbitką" i czy światełka schodowe przyszły ufffff to tyle :oops: :lol: :lol: :lol:

Wusia :roll: niezła jesteś.

Światełka jeszcze nie przyszły, patyczki na tarasie pod pergolę, a płyta indukcyjna z whirlpoola. Żaden kosmos, ale działa jak tralala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie panika to logika Kamyczku :lol: :lol: :lol: bo jak masz płytę na gaz to przy braku pradu cosik ugotujesz choćby wodę na herbatkę :wink: a tak czajnik na prąd, płyta na prąd, piekarnik na prąd :lol: :lol: :lol:

 

 

 

a jak Putin kurek zakręci? :lol:

 

 

 

z kuchni gazowej szybciej się brudzi!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butlę zawsze można trzymac w szafce/w spiżarce/w garazu, pod schodami i jak prądu nie ma to zabrać ją do kuchni..

Numer płyty,czekaj czekaj szukam:

http://www.rtvagd.sklep.pl/whirlpool/acm_707_ba_15502.php5

 

za dwie stówy taniej ją wydarłam, a w zasadzie to mąż był wydarł: ACM 707 BA

http://www.rtvagd.sklep.pl/pb/79/15502.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja wiesz na butlę to zawsze jakoś by i bez Putina stykło :lol: :lol: :lol: no i wiesz może i brudzi ale przynajmniej nie mam w perspektywie gotowania nad ogniskiem :lol: :lol: :lol:

 

 

 

a Ty myślisz że tym z butli to Putin nie rządzi???? :lol: :lol: :lol:

elepstryczna jest lepsza 8)

a najlepszejsza jest ta na wyngiel, bo nasz rzond ;P zawsze bydzie dawał jej lepszy wskaźnik w ekologicznym spalaniu :roll: ,żeby nie wim jak dymiła

A tak wogóle to czesc Kamyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie panika to logika Kamyczku :lol: :lol: :lol: bo jak masz płytę na gaz to przy braku pradu cosik ugotujesz choćby wodę na herbatkę :wink: a tak czajnik na prąd, płyta na prąd, piekarnik na prąd :lol: :lol: :lol:

 

 

 

a jak Putin kurek zakręci? :lol:

 

 

 

z kuchni gazowej szybciej się brudzi!!!!!! :D

 

co sie brudzi? komu? gdzie? :lol: :lol: :lol:

 

Potwierdzam, ze w razie braku prądu herbatkę, kawkę i inne ciepłe rzeczy można zjeść :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja wiesz na butlę to zawsze jakoś by i bez Putina stykło :lol: :lol: :lol: no i wiesz może i brudzi ale przynajmniej nie mam w perspektywie gotowania nad ogniskiem :lol: :lol: :lol:

 

 

 

a Ty myślisz że tym z butli to Putin nie rządzi???? :lol: :lol: :lol:

elepstryczna jest lepsza 8)

a najlepszejsza jest ta na wyngiel, bo nasz rzond ;P zawsze bydzie dawał jej lepszy wskaźnik w ekologicznym spalaniu :roll: ,żeby nie wim jak dymiła

A tak wogóle to czesc Kamyś

 

A propos wegla to widzieliscie bloga Baski na barborke? :lol: :lol: :lol: Znalazla sposob na kryzys - jedna tona wegla w kopalni kosztuje kolo 120 zl, a tona wegla w aptece - 600 tysiecy. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja wiesz na butlę to zawsze jakoś by i bez Putina stykło :lol: :lol: :lol: no i wiesz może i brudzi ale przynajmniej nie mam w perspektywie gotowania nad ogniskiem :lol: :lol: :lol:

 

 

 

a Ty myślisz że tym z butli to Putin nie rządzi???? :lol: :lol: :lol:

elepstryczna jest lepsza 8)

a najlepszejsza jest ta na wyngiel, bo nasz rzond ;P zawsze bydzie dawał jej lepszy wskaźnik w ekologicznym spalaniu :roll: ,żeby nie wim jak dymiła

A tak wogóle to czesc Kamyś

 

A propos wegla to widzieliscie bloga Baski na barborke? :lol: :lol: :lol: Znalazla sposob na kryzys - jedna tona wegla w kopalni kosztuje kolo 120 zl, a tona wegla w aptece - 600 tysiecy. :lol: :lol: :lol:

a ponoć to zamiana na drobne ;).Jednak atesty medyczne są drogie jak choliera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też gazu nie lubie i w dodatku boję się go, więc do domu popchalam tyci jedną rurke do pieca, jak mus to mus, ale w kuchni juz nie kciałam. Gaz jest tłusty ma masę dodatków, to wszystko osadza się na ścianach, okapach w kuchni. Po dłuższym użytkowaniu zauważalne, więc o taką kuchnię trzeba bardziej dbać na bieżąco,, zeby potem sie nie zajeździć na szmacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...