Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

ja też gazu nie lubie i w dodatku boję się go, więc do domu popchalam tyci jedną rurke do pieca, jak mus to mus, ale w kuchni juz nie kciałam. Gaz jest tłusty ma masę dodatków, to wszystko osadza się na ścianach, okapach w kuchni. Po dłuższym użytkowaniu zauważalne, więc o taką kuchnię trzeba bardziej dbać na bieżąco,, zeby potem sie nie zajeździć na szmacie

 

 

 

 

amen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja też gazu nie lubie i w dodatku boję się go, więc do domu popchalam tyci jedną rurke do pieca, jak mus to mus, ale w kuchni juz nie kciałam. Gaz jest tłusty ma masę dodatków, to wszystko osadza się na ścianach, okapach w kuchni. Po dłuższym użytkowaniu zauważalne, więc o taką kuchnię trzeba bardziej dbać na bieżąco,, zeby potem sie nie zajeździć na szmacie

 

 

 

 

amen :D

 

Kamyk, a Ty jezdziles kiedys na szmacie? :lol: :lol: :lol: :roll:

 

Nie pytam o nic intymnego... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!! :D

 

 

wiolasz a żebyś wiedziała że przy gotowaniu na gaziku kuchnia szybciej się zasyfia 8) wim to z własnych obserwacji 8)

 

Hej

JA tam nie wiem, zawsze miałam gazową i jakoś nie przeszkadza mi, bo ja jej nie myję :lol: :wink: Mąż czyści ale jakoś na nadmiar roboty nie narzeka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolcia a i owszcze złapaliśmy niestety rozwiązanie nie było humanitarne tylko ostateczne :roll:

 

Mycha nie w domu była ale w pracy i musieliśmy chronić dokumenty :-?

 

Mysza ważniejsza niż jakieś dokumenty, na dwór trzeba było ją wyrzucić.

:( :( :(

o boszzz, boszzzz, toż to jakaś myszowa inkwizycja na forum następuje. Biedna, biedna mała myszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...