Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czeeeesc. No to i ja coś powiem może. Czas jest ciężki Wusiu, na pseudoogrodzie robót duzo, pracy dużo, a wieczorem dochodzi jeszcze jakaś praca domowa i nie mam juz nawet siły, zeby odezwać się na forum.Tylko rano mam chwilkę, zeby pozaglądać troche do Waszych dzienniczków i to nie zawsze,ale kibicuje wszystkim, bez względu na to czy coś piszę czy nie i brakuje mi lużnych pogadanek.

Dzisiaj prawdopodobnie przyjezdzają schody, a w przyszłym tygodniu będą kładzione obrzeża do wjazdu i tworzony trawnik z przodu domu.I musze tego oliwnika cyknąc w końcu dla Efi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóz, najtansza nie była, ale kasa od Cioci ;). 250 kosztowała, jak na drzewo reprezentacyjne jeszcze ujdzie ...chyba

 

Mycha tanio jak barszcz!!! ;)

Ostatnio na giełdzie widziałam taką ponad 2,5 metrową, ale babka chciała za nią..................jedyne 900zł...!:eek::eek::eek:

Muszę sprawdzić po ile są w szkółce...

 

 

P.S.

Czekam na kolejne fotki ogródka i nie tylko! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Mysia :)

jak można to jutro Cię nawiedzimy:yes: bo dziś kominkowcy coś jeszcze poprawiają i muszę siedzieć na tyłku a i tak jutro ma być jakiś brzydki dzionek :( to w ogródku nie poszalejesz

oczywiście Pasiu, zapraszam, tylko u mnie dzisiaj budowlanie-schody będą montowac, jesli się nie pogniewasz, ze wszedzie jest syf to przyjezdzajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mycha tanio jak barszcz!!! ;)

Ostatnio na giełdzie widziałam taką ponad 2,5 metrową, ale babka chciała za nią..................jedyne 900zł...!:eek::eek::eek:

Muszę sprawdzić po ile są w szkółce...

 

 

P.S.

Czekam na kolejne fotki ogródka i nie tylko! ;)

Mario, moja po posadzeniu ma 150. Widziałam na allegro Facet miał chyba 8 letnią, ale z transportemz Poznania kosztowałaby 300, ale była bujniejsza niż ta moja. Czy Twoja catalpa ma juz jakieś liście? Bo ja się zastanawiam, czy mój badyl nie ma dosyć po zimie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wusiu, czy Piotruś dzisiaj był również łaskaw w odstawianiu do przedszkola? Moja Mała za 2 tygodnie zmienia przedszkole na nowe- bliższe i jest przeszczęśliwa, w przeciwieństwie do mnie. Jakies takie dziwne niepokoje mam. Jak była malutka i szła pierwszy raz do przedszkola to nie miałam takiego nerwa nawet w połowie co teraz.;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Myszeczko dalej chodzi chętnie tylko dzisiaj uparł się żeby od razu iść do swojej grupy do Krasnoludków, ale ponieważ ja Go zaprowadzam bardzo wcześnie to jeszcze w Jego grupie nikogo nie ma więc musi iść do starszych dzieci ale fajna przedszkolanka była i wzieła Piotrusia za rączkę i powiedziała że pójdą do Krasnoludków żeby zobaczył że tam jeszcze nikogo nie ma i po problemie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha miałam taki krótki moment jak zostawiałam Piotrusia jeszcze u mamy że On tak zostaje i wydawało mi się że tak bez żalu buzi papa i już czymś innym się zjamuje i jakby mnie tak coś ściskało w klacie;) ale jak mi raz kolezanka opowiedziała jak wyglada jej wyjście do pracy z histeryzującym dzieckiem wieszającym się jej u nóg i wyjącym, że wszyscy łącznie z opiekunka mokrzy od potu, ona do roboty spóźniona, roztrzęsiona i tylko myśli jak tam dziecko od razu mi głupie mysli z głowy wywietrzały :lol:

 

serce trochu boli bo nie wiesz jak się tam dzieckiem zajmą ale póki Młody sie nie skarzy i na zadowolonego wygląd to jest oki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, moja po posadzeniu ma 150. Widziałam na allegro Facet miał chyba 8 letnią, ale z transportemz Poznania kosztowałaby 300, ale była bujniejsza niż ta moja. Czy Twoja catalpa ma juz jakieś liście? Bo ja się zastanawiam, czy mój badyl nie ma dosyć po zimie?

 

Myszko a ten Gościu z allegro jakiś sprawdzony czy pierwszy z brzegu..?!

Bo mi nawet z transportem by się opłacało...:cool:

 

A co do Catalpy to jeszcze nie puszcza...

Wyczytałam, że wiosną bardzo późno rozpoczyna wegetację a zanim jej wielkie liście urosną do odpowiednich rozmiarów mamy już czerwiec.

 

 

Jak tam montaż schodków..?!:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...