Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Eeee, no bez przesady, malka by wygrala w cuglach. ;)

 

dawno nie zagladalam do Malki i nie wiem czy "się wykańcza", ale o budowlanych wtopach u niej czytalam i rece mi opadaly... rzeczywiscie w kategorii "budowa" bezkonkurencyjnych fachowcow miala - dlatego napisalam o plebiscycie na wykonczeniowe babole :)

 

sorki Myszko, nie chcialam Cie dobijac, ale pocieszyc za bardzo tez nie umiem chociaz bardzo bym chciala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko, nie było mnie jeszcze u Ciebie, ale przeczytałam z zainteresowaniem i zgrozą. Każdy, kto buduje dom ma do czynienia z różnymi ludźmi, ale faktycznie z punktu widzenia straconego czasu i pieniędzy spotkała Cię baaardzo przykra niespodzianka!!! Gratuluje odwagi, że napisałaś o tym na forum, bo też miałam do czynienia z polecanymi fachowcami, którzy niestety u mnie się nie sprawdzili, zaś ich praca kosztowała mnie wiele pieniędzy i nerwów. Później było mi głupio powiedziec, że był to wybór jak kulą w płot-co więcej z reguly płaciłam z góry więc ciężko było mi doprosic się o jakiekolwiek poprawki. Budowa trochę mnie jednak "wyrobila". Jestem na etapie ogrodzenia, Panowie mając mapki nie umieli znaleźc slupków granicznych, więc musiałam znaleźc geodetę, który znalazł je bez trudu, ja zas musiałam bez sensu wydac powtórnie pieniądz, tylko czemu ja mam za to płacic? Panownie za kopanie naprawde otrzymają sowite wynagrodzenie. Trzymam kciuki, żebys przynajmniej odzyskała swoje pieniądze, bo czasu i zdrowia straconego już nikt niestety nie zwróci. Trzymam kciuki Myszko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój dobry schodziarz był opinii, ze lepiej zdjąć i położyć nowe, ale proponował że z noskami, a ja nie chciałam nosków. Coś sobie narazie rysuje i wymyslam w wolnych chwilach, ale nie mogę się zdecydować na żadną z opcji, bo jedne są kosztowne, a inne wymagają całkowitej demolki. Jedno jest pewne-tej wersji która jest nie chcę juz oglądać na oczy.Liczę że jeśli trafi się uczciwy wykonawca drzwi, to może coś mi poradzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manday, to prawda, ciężko wypisywać, na forum, ze coś jest be, jak dookoła zachwyty. Każdemu wykonawcy zdarza się jednak jakaś wtopa- szkoda, ze od tych wyniesień na oltarze mają az tyle pracy, ze nie chce im się generalnie oczywiście babrać w poprawki zgłaszane, a z robotą to juz wogóle byle szybciej i dalej. To zaczynało juz troche wyglądać jak sala operacyjna z super chirurgiem i taśmowo podjeżdzające pod skalpel łóżka z pacjentami. Niestety jakość spada, uwaga spada i nie trudno żeby się samemu zaciąć ;)

A tak wogóle to witaj Manday. Ladną masz ksywkę. Trzymam kciuki, zeby budowa przebiegała jak najłagodniej. A co juz masz zaliczone przed etapem ogrodzenia, bo dla mnie ogrodzenie to końcówka, czekająca ciągle w kolejce.

 

Skończysz budowę to zobaczysz odżyjesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazo skąd wiedziałaś, ze te drzwi zamierzam robić? Też mają fajną cene, podobnie jak e-mólkowe

 

Dziewczyny, bardzo dziękuję za wsparcie. niestety nawet jeśli wszystko ułoży się po mojej myśli to i tak juz na zawsze zostanie wielki niesmak po pracy wenge-mar. Widząc ich wcześniejsze prace nie spodziewałam się, ze mogą mi wywinąć taki numer. Czuję się strasznie oszukana. Teraz przypominam sobie te wszystkie osoby, które po robotach nagle milkły na forum i teraz juz nie sądzę, zeby ich przejścia były wynikiem fanaberii. Dokąd jest dobrze to jest dobrze, gorzej jeśli zaczynają się schody

 

O tu się o mnie mówi, muszę się lepiej wczytać ;)

no dobra o moich drzwiach

 

A te szare obłędne!!! skąd one i cena też jak należy?

 

Oj nawet nie wiem co powiedzieć o sprawach drewnianych, strasznie mi przykro, wklej błagam jakąkolwiek nową fotę żeby przyćmić trochę ten niesmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc Myszko, zaczęliśmy się budowac w czercu 2008, właściwie to już mamy środek zakończony tzn. łazienki, kuchnie, schody, balustrady itp. (oprócze mebli, bo większośc bierzemy ze starych śmieci i nie wiem kiedy się nowych dorobimy). Teraz robimy ogrodzenie i bierzemy się za kostkę, której mamy 180 metrów. Obawiam się, że zrobieniu wszystkiego na zewnątrz zostaniemy bankrutami:eek: Wiedziałam, że wykończeniówka jest kosztowna, ale nie miałam świadomości, że płot, kostka, klinkier ( nie licząc jakiegokolwiek ogrodu i tego typu fanaberii) to takie pieniądze. Niestety o ile na meble możemy poczekac, to te prace są konieczne, żeby wjechac do garażu i żeby działka była w miarę bezpieczna. Będę wpadac do Twojego dziennika i komentarzy, aby oglądac postępy w Twoim pięknym domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesć Wiolaszko. Czesc Elliku.

Dzięki serdeczne

teraz dudmam nad tym jakby tu małym sumptem dokonac jakiegos cudu na tych schodach. Czy to zdzierac, skuwać,przemalować, wyżyc się siekierą na tym rudym g...nie, czy jak. Irma by się przydała mocno, oj jak mocno

oj Myszko, biedna Ty!

już paru osobom niestety musiałam odradzić korzystanie z usług Twojej firmy schodowo-podłogowej...

a co do schodów - może jakbym przyjechała, to byśmy coś we dwie uradziły. Po samych fotach trudno coś stwierdzić...pewnie dało by się je jakoś uratować...ale moze lepiej niech Ci zwrócą kasę i zrobisz sobie całkiem nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Myszko, biedna Ty!

już paru osobom niestety musiałam odradzić korzystanie z usług Twojej firmy schodowo-podłogowej...

a co do schodów - może jakbym przyjechała, to byśmy coś we dwie uradziły. Po samych fotach trudno coś stwierdzić...pewnie dało by się je jakoś uratować...ale moze lepiej niech Ci zwrócą kasę i zrobisz sobie całkiem nowe :)

 

Jestem za tym rozwiązaniem... ale wspominając moje doświadczenie z forumowym Vadiolem...:bash::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...