Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaaaa?

Znam sie znam ;)

Z tym, ze akurat z tym to nie żartowałam ;)

Odkąd ostatnio się widziałysmy to się postarzałam i zbrzydłam. Jedynie naiwność mi została ta sama :D

 

wiesz co, ja w sumie też śladami anny kalaty chętnie bym podążyła do Indii ;) widać tam inny klimat, urodzie służy :D

 

od wczoraj jestem pod wrażeniem tej przemiany :jawdrop: i pewnie jeszcze pare dni przeżywac będę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna klatka schodowa - cudo po prostu!

nic mnie tam nie razi i wogole nie wiem o co chodzi z tą balustradą...

a te lampy trzy! jak wisienka na torcie!

Mysza rób sobie tak samo.

 

No - świetna jest! To właśnie to zdjęcie zaraziło mnie tymi żarówami :)

Balustrada? Po co się odzywałam ? :) Razi mnie po prostu ta szpara , ale pewnie tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pieknie, rozgadały sie akurat jak mnie nie było. oj ja.:)

Aniu to ja dziękuję za przemiłe towarzystwo. :)(z tym ogrodem przesadzasz na maksa...)

 

 

...ale wysialiśmy w sobotę trawę-zostało jeszcze kawałek pola do obrobienia i trzeba się bedzie zabrać za przesadzanie roślin w jakieś sensowne kompozycje. Dzisiaj plewiłam. Jak Boga kocham jeszcze dwa dni w tej pozycji i kręgosłup mi strzeli, ale muszę to skończyć...do czwartku... i będzie trochę swiętego spokoju. Jakoś do wiosny:rolleyes:

trzeba pokończyć te remonty i monty i zabrać się za ciekawsze rzeczy. Jest taki jeden chytry plan:cool:

 

Irma też wolę na głos :D

Wiolaszko-miejsce zrobione

Arnika idę sprawdzić kiedy ta parapetówka, bo ponoć do Ciebie zawsze po drodze ;)

Kaśka- ja niestety wolałam siebie w liceum, choc znam takie dziewczyny z liceum, które wyglądają teraz o niebo lepiej, wręcz fantastycznie i mam te swoje przypuszczenia, ze na tym nie skończyły :)

Sure, dzień jak codzień- samoumartwienia nigdy dość ;)

Elena możemy się posiłować na naiwność

Mazo ja wolę sama coś u siebie skrytykować, co na pewno nie ujdzie uwadze, niż czekać az ktoś to zrobi za mnie. Wiesz, rola gospodarza zobowiązuje..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna klatka schodowa - cudo po prostu!

nic mnie tam nie razi i wogole nie wiem o co chodzi z tą balustradą...

a te lampy trzy! jak wisienka na torcie!

Mysza rób sobie tak samo.

 

tylko ja chce czarne tubki z czerwonymi podwiązkami. Tylko gdzie ja take lampy dostane?

To może z podstopnic drewnianych zrezygnowac i nie wchodzić w koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Baby Baby na domy narzekają komplementu przyjąć nie umieją :lol2: to tak jak mówię kumpeli fajną bluzkę masz to słyszę a to stara albo od mamy wzięłam nosz cholera :rotfl:

 

to jest zakompleksienie Wuśka, przyjmowania komplementów też trzeba się nauczyć. Ja sie uczę, ale jakoś za mało ich dostaję, zeby mi to weszło w krew ;):rotfl:

 

A tu zaraz się myśli: a co z moją bluzką jest nie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...