Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jesuuuu mnie rolety się podobają.... tylko nie ma w takim rozmiarze... Marketowe mogą być. Ja tam paniusią nie jestem. Wczoraj zaszłam do sklepu z firankami i spodobały mi się takie proste jak rolety rzymskie, ale co do nich na boki.... zasłony, i czy daje sie np żaluzje? Nie mam pojęcia, Chyba zostanę przy tradycyjnych firankach.

Mnie Myszka roznosi np sypialnia. Niby fajna, ale bardzo mdła wyszła.... Coś muszę pokombinować, ale wcale nie wiem co. I koncepcji i koloru brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spisałam adresy, dziękuję, zaczynam myśleć nad tym jakby to poukładac.

A z innej beczki. Potrzebuję nabyć rolety do okien, ale szczerze to wogóle nie wiem czym powinna sie charakteryzować dobra roleta? Jakies mechanizmy są. Który wygodniejszy: sznurkowy czy łańcuszkowy?

ynalayam cođ takiego w sieci

http://www.modnefirany.pl/_var/edytor/produkcja/espresso/roleta_szary_400.jpg

trycionka mi sie pryestawila ratunku!!!

 

 

Trycionka mi się podoba okrutnie!:lol2: ale jeszcze bardziej ta roleta powyżej...:rolleyes: Mysza... poszukaj, wybadaj rynek, a ja potem skorzystam...:p Albo może jak będziemy zamawiać w grupie, to rabat jaki utargujemy?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na probkę materiału szarego z tej firmy, a potem zobaczę czy mi sie kolor spodoba czy nie. Jedno jest pewne: cena nie zabija.

Strona nazywa się

modnefirany.pl

a roleta "romantyczna". To tak, zeby "ocieplić" wnętrze :p

a tu moja wycena. Prawda, ze nie paniusiowata?

np

195 cm szer x 170 cm wys jest w cenie 231,56 PLN

195 cm szer x 210 cm wys jest w cenie 259,89 PLN

157 cm szer x 260 cm wys jest w cenie 235 PLN

i tak dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo trochę droższe niż w marketach, ale do przyjęcia. Tylko, że potrzebuję tych rolet na już chyba 10 sztuk i tyleż sama karniszy i firan....

Najwyżej będzie bez firan i karniszy jakiś czas. Chociaż mężowi chce sie tych szmat w oknie, mnie nie koniecznie....

 

 

I Dzień Dobry Paniom. Ładny dzień się zapowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszko, nie pisałam pomimo mojej obietnicy o pojemnikach na mydło, szampony itp., ponieważ się przeprowadzałam i nie bardzo miałam czas na szukanie. Szperałam w necie, ale szczerze mówiąc nic ciekawego nie znalazłam. Z tego wszystkiego co udało mi się znaleźć w rozsądnych cenach są różne pojemniki w leroy merlin (na są pewno różne szarości, których jesteś miłośniczką-przynajmniej w Toruniu). Zbaczając z tematu również obecnie szukam roletek, dostałam próbki ze stylusa (bardziej w kolorach neutralnej bieli), ale do końca mi nie odpowiadają. Cały czas jestem ciekawa jak finalizacja schodów. Pozdrawiam Cię Myszko serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czółko Dziołchy.

Arniś dzień faktycznie dzisiaj trochę jaśniejszy był. Szkoda, ze taki krótki, bo bym jeszcze z motyką trochę polatała chętnie.

Wsadziliśmy dzisiaj do gleby jedno duże drzewo na pniu-karaganę (oby się przyjeła, oby sie przyjeła)i okazało się, ze fajnie mieć jakiś "bliski" widok z jadalni. Niby mała zmiana, a jak cieszy :) Chyba nabędę parę stożkowych jałowców do tego drzewka

Wiolaszko cieszę się, ze trafiłam w Twój kolor z wrzosami.

Manday, niestety u nas nawet te leroyowe jakoś tak nie do końca mi leżą. Są takie....bez jaj trochę, a ja mam wyobrażenia w głowie o swoich pojemnikach, tylko który producent tam wie co ja chce ;)

Szukam dalej oświetlenia i dużych osłon na donice. Ceny generalnie dobijają, ale coś powoli typuję. Szukam też wielkiego lustra w srebrnej ramie do dużego pokoju coś w wymiarach ok 100x220 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...