Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

mój ślubny dziś na zakupy jechał, to ja mu jeszcze do listy dopisuję - ogrek zielony,

on- na mizerię

ja - nie , do wódki :)

 

oj bidak,a myslał przez chwile, ze będzie obiad na niedziele staropolskim zwyczajem :rotfl:

 

Małgoś, jak ty masz sekretną koncepcję to ja się nie mogę doczekać co to to będzie.Swoją drogą ta koncepcja musi być chyba bardzo ważna, skoro tak wytrwale do niej dążysz. Ja osobiście bym nie wytrzymała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj bidak,a myslał przez chwile, ze będzie obiad na niedziele staropolskim zwyczajem :rotfl:

 

Małgoś, jak ty masz sekretną koncepcję to ja się nie mogę doczekać co to to będzie.Swoją drogą ta koncepcja musi być chyba bardzo ważna, skoro tak wytrwale do niej dążysz. Ja osobiście bym nie wytrzymała

 

Osobiscie ja tez nie wytrzymuje, ale nie mam wyjscia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój brat to najpierw się w głowę postukał ale spróbował:)

 

i tak dobrze, ze sie odważył spróbować. Może ta wódka go zacheciła, albo miał dość gadania siostry spróbuj, no spróbuj, ale zobaczysz, to dobre :):p

 

Małgos, nawet jakbym nie miała wyjscia to bym nie wytrzymała ;)

Wiolaszko, jak na co trafię to dam znać

Dzisiaj piekny dzień mamy.U Was też jest słonko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm odwazne zestawienie a tym ogorkiem to sie zagryza czy on sobie tam plywa??

 

A potem robisz z niego maseczkę;) , ale ja wole skonsumować :) efekt jak przy wyjadaniu owoców z ponczu :D

 

 

edit:Mysza mi się wcięła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaa I u nas tez cudne słonko.

 

W ogródku zbierałam styropian, powywoziliśmy wczoraj dość sporo.... Dzisiaj znowu pozbieraliśmy styropian w worki i znowu do wywiezienia. Trochę przejrzało, ale i tak sporo roboty jeszcze.

Mąż wycinał osty z trawki..... Syn rąbał drewno i się zarąbał... Mówi, że jest zrąbany, a jeszcze zostało do porąbania.....

No nabiera to juz jakiegoś wyglądu....

A o doniczkach to nawet nie myślę, bo firanek nie mam.... I karniszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...