Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny, jest mi niezmiernie miło, ze się Wam podoba. W zasadzie "meble" to prowizorki:

Małgoś stół z ikei-dla mnie za mały. Kosztował całe 199zł, ale fajny jest

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S79849976

Karnisz-nawis w sypialni zmontowany na profilach i obłożony płytą k-g.

Spirea, nie wiem jak z mobilnością stolarzy, ale myślę, ze pan Metaloplastyk dałby radę-a robota wykonana naprawdę solidnie.znalazłam go na sieci i z drżącym sercem zamówiłam balustrady. Sami je wymierzyliśmy lącznie z kątami na schodach. Było milion uzgodnień i pytań z jego strony, kombinowania, konformacji, żeby cena nie okazała się zabójcza i oto są.Robione na niemieckiej pięknie szczotkowanej stali :)

http://www.jg-metaloplastyka.pl/

Drzwi zamówiłam trochę dzięki MoniceC-która zamawiała swoje drzwi wejściowe w ciemno i podsuneła mi stronkę. Obejrzałam zdjęcia i znalazłam dokładnie coś czego szukałam w dobrej cenie.Zadzwoniłam-Wlasciciel super facet- też wszystko pouzgadnialiśmy, przyjechała ekipa na pomiar-normalne, niecwaniakowate chłopaki, pomierzyli, powiedzieli, ze mi dorobią parę brakujących dupereli do domu-jakieś listewki, wykończenia, nową podstopnicę na antresolę z jatoby i kapę na grzejnik. Jak powiedzieli tak zrobili. Chłopaki mają duze poczucie estetyki, więc w paru kwestiach zdałam sie na ich pomysły i nie załuję, bo sama lepiej bym nie wymyśliła.Warto zadzwonić i pogadać. Drzwi mają ukryte zawiasy, częśc na zawiasach odwrotnych, zamek magnetyczny.Szybka jest zlicowana z czołem drzwi i z jednej i z drugiej strony.Listwy wysokie na 10cm

http://www.stolarkaloboda.pl/realizacje

Wusia, no niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie się wszystko komponuje. Mam pytanie jeszcze co do balustrady do Ciebie i może też innych czytających, a takowe rzeczy posiadających. Będziemy potrzebować balustradę na antresoli. W projekcie mamy wysokość 1,1m i to podobno norma. Mamy małe dziecko, w planach kiedyś (jak się budowa skończy ;) kolejne. Zastanawiam się czy balsutrada taka jak u Ciebie jest bezpieczna. Czy przy dzieciach nie lepiej szukać rozwiązań, aby była ona z czegość "pełnego". Może ktoś zastanawiał się nad tym i doszedł do jakichś wniosków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiałam i to długo, ale moje dziecko ma taka specyfikę ze przestałam widzieć nawet cień konieczności wprowadzania innych balustrad. No po prostu dzieci u siebie w domu wiedzą co mogą a czego nie, tak jak nie pchają łapek w kontakty. u mnie jest 90cm.chyba największy problem moze być z dziećmi gościnnymi, ale tym również trzeba wytlumaczyć, ze tam nie wchodzimy i obserwować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację. Jak dziecko małe, to i tak nie pozwoli się, aby samo kręciło się na piętrze.

Najlepszy numer wyszedł z mężem :) mamy dość wysokie kondygnacje i antresola jest na wysokości ok. 3,35 (bez wylewki teraz jest ok. 3,6m). U góry ma mieć pracownię. Jak przyjeżdzamy na budowę, to ma opory z wejściem na górę, bo ma lęk wysokości. Jeszcze mi kiedyś przeleci przez tę balustradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, dziękuje, dziekuję. Po raz pierwszy przełamałam się troszku, troche dalej mi wstyd, ze coś takiego jak schody pokazuję, ale zdecydowanie lepiej, że nie muszę nic ukrywać :).Mam poprawione glify i sciany, ładne balustrady trudno, jest jak jest,ale jak juz kiedyś sprawa sie zakończy, to raczej zdejmę w końcu to drewno, bez żalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, wczoraj sie zaprawialiśmy ;)

Przyszły tydzień mam wyjęty z życiorysu ze wzgledu na nadmiar zajęć, więc do swiąt bede sie chyba przygotowywać w wigilię Wigilii.Nie ma innej rady. W sobotę przejeżdzałam "koło" sklepów-zrobiłam zawijkę na rondzie i pognałam z powrotem do domu.Chyba kupię wszystko przez internet.No i mam pomysł az na jedną potrawę swiąteczną jak dotąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...