Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

No właśnie prosty jak drut :o

Ja do siebie to chyba bez kielicha nie wjadę :oops: dobrze, ze obok pole niezamieszkane jeszcze :lol:

wytłumaczmy sobie cos:

moj mąz malowal sam wlasnoręcznie ten podjazd, co oczywiscie tłumaczy dlaczegoz nie jest on wygibasowaty, albo i w kwiatki na przykład. a idz, jechac 20 metrów na wstecznym po prostej to nuda przeciez ;)

 

no tak, ani stuknąć coś ani zaczepić :lol:

dzień dobry

 

no tak, masz racje dzien bez stukania to dzien stracony. Musze skorygowac ten podjazd, zecydowanie.

A snilo mi sie dzisiaj, ze sama go układałam i brakło mi kostki i mąż musiał jechac i przywieźc. Normalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://images48.fotosik.pl/41/13b8fd9282460864med.jpg

 

Niech się spełnią świąteczne życzenia,

te łatwe i trudne do spełnienia.

Niech się spełnią te duże i te małe,

te mówione głośno lub wcale.

Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,

niech się spełnią w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images48.fotosik.pl/41/13b8fd9282460864med.jpg

 

Niech się spełnią świąteczne życzenia,

te łatwe i trudne do spełnienia.

Niech się spełnią te duże i te małe,

te mówione głośno lub wcale.

Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,

niech się spełnią w Nowym Roku!

 

Aniu jaka piekna karteczka. Mam powiedziec jak wygladacie? To byloby chyba kontrowersyjne wiec powiem tylko ze wygladacie jak marzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się sobotnio z farbą na głowie i z małżem pogodzona (względnie) po dzikiej awanturze... Nie pytajcie o co, bo już sama nie wiem :roll:

 

oj witaj Dorcia. Jak kłotnia to o duperele. Inaczej sie nie da...

:oops:

Mam nadzieje ze bedziesz miała sliczniutkie włoski na swieta. Pacykuj sie pacykuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzisiaj Majka wywolala taką burze i pranie mozgów nam zrobila, ze normalnie poleglismy do łożka zrypani.

A zaczeło sie tak: pojechalismy do sklepu -pod domem zeby jej kupic nowy fotelik bo stary juz ja ostatnio troche cisnął(jej zeznania, ale ok). Wiec wybrała sobie kolor i wogole. My do auta a ona skubana, ze nie bedzie w nim siedziec. No to my tak i siak zeby najpierw na spokojnie, a ona nagle z ryjkiem ze nie i juz. W koncu upchalismy tego wijca i mielismy przejechac 2 kiloski do nowego domu zeby jeszcze kwiatki zawiezc. Patrzymy a nasz maly zagilany skubaniec wypina sie z fotelika i wylazi z pasów i drze sie jak skurczybyk. No i nie ma sily. Zrobilo sie gorąco, bo zawsze bez wyjatku ma siedziec w pasach i w foteliku i juz. Maz zatrzymal auto, najpierw do niej po prosbie, potem jej sie oberwało nawet jak sie zaczeła znow wypinac a ona ze nie i juz.

I co to zrobic. Bała sie jak cholera jak na nia wrzeszczelismy ale skubana nie i juz. no nie ustąpi. Jak by ja miał zabic nawet to by nie ustąpiła. Jak my pojedziemy na te Świeta? No jak?

Po powrocie do domu normalnie swiat mi wirowal w oczach, tak mi dala popalic. A, popalilam sobie tez i ja...

 

i tak to slodkie są dzieci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie jak co roku

sypią się życzenia wokół,

większość życzy świąt wspaniałych,

podarunków, dużych, małych,

a ja życzę, moi mili,:*

byście święta te spędzili

tak jak każdy sobie marzy,

pisząc wiersz pięknych wydarzeń.

Może cicho bez hałasu

Nie zważając na bieg czasu,:)

może w gronie swoich bliskich

jedząc karpia z jednej miski,

może siedząc przy kominie,

tulić sercem swą rodzinę,

może lepiąc gdzieś bałwana,

jeśli śniegu wór napada,

sypiąc bliskim pyłek życzeń,

tego Wam dziś właśnie życzę...

 

Uller i Ullerowa :lol:

 

http://www.model-hobby.pl/upload/Zyczenia_swiateczne.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzenia, które Tobie życzę

na razie nie wyliczę,

więc podaję pierwsze z kraju

by Ci żyło się jak w raju.

By w wigilię u rodzinki

wszyscy mieli fajne minki.

By przy stole chciał zagościć

pakiet zdrowia i miłości

i u wszystkich był tak mocny

by pozostał całoroczny.

Wesołych Świąt!

 

Agata z rodzinką

http://images43.fotosik.pl/42/9ca088498d41f04d.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się sobotnio z farbą na głowie i z małżem pogodzona (względnie) po dzikiej awanturze... Nie pytajcie o co, bo już sama nie wiem :roll:

 

oj witaj Dorcia. Jak kłotnia to o duperele. Inaczej sie nie da...

:oops:

Mam nadzieje ze bedziesz miała sliczniutkie włoski na swieta. Pacykuj sie pacykuj...

Beznadzieja. Pomyliłam farby i wyszedł obsikany blond :evil: A miał być alabastrowy... :roll:

 

Jejciu jaki uparciuch straszliwy z tej słodziutkiej Majuni :o Ciekawe po kim? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się sobotnio z farbą na głowie i z małżem pogodzona (względnie) po dzikiej awanturze... Nie pytajcie o co, bo już sama nie wiem :roll:

 

oj witaj Dorcia. Jak kłotnia to o duperele. Inaczej sie nie da...

:oops:

Mam nadzieje ze bedziesz miała sliczniutkie włoski na swieta. Pacykuj sie pacykuj...

Beznadzieja. Pomyliłam farby i wyszedł obsikany blond :evil: A miał być alabastrowy... :roll:

 

Jejciu jaki uparciuch straszliwy z tej słodziutkiej Majuni :o Ciekawe po kim? :lol:

 

Dorcia bierz loreala zawsze jasne szampańskie, srebrne blondy nigdy złocistych. A moze trzymałas za krótko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...