Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myszka pod górkę znaki wodne teraz mają powiadasz....'

No i dobrze, bo z prądem ( wody.. ) to byle "gówno popłynie, a pod prąd to tylko szlachetna ryba :)

 

A lew czy raki to dobrze będą miały w tym roku????

 

I jak szampana już skończyłaś?

Arniśka ja to rak jestem więc podówjnie do tyłu idę ;)

O, własnie ktoś miły robi mi pokaz ogni przed domem;)

Szampan własnie się skończył, bezpowrotnie, ale sernik zaraz wyjmuję z pieca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dzisiaj swięto, bo wszyscy w domu -moge zdjąc "dresy", co robię rzadko, acz z wielką przyjemnością. Ogarnia nas wielkie nieróbstwo i nicnierobienie i to chyba pierwszy dzien spędzony w domu w ten wspaniały sposób. Czuję, ze częsciej mogłabym lezeć i pachnieć;).Oglądamy misia Yogi i kurcze, po raz pierwszy ogarniaja mnie myśli całkowitej zmiany wizerunku siebie. chyba sie starzeć zaczynam większymi krokami.

Arnisia jutro cukiernie bedą czynne;), zresztą w gotowaniu to najgorsze jest sprzątanie po gotowaniu, nie gotowanie/czy pieczenie, a tą przyjemnośc oddaje juz w męskie ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarze to wodnik nie jest znakiem wodnym :)

ja popelnilam murzynka ...na szczescie tylko ciasto ;) :D

 

hmmm, nie znam się, ale nazwa jakoś tak intuicyjnie łączy z wodą, nie wiem dlaczego;)

dobry numerek z tym murzynkiem:rotfl:

Mój sernik zdecydowanie zmniejszył od wczoraj swój udział w powierzchni domu;).Kurcze, mało go zostało. Jedyna nadzieja w tym, ze zaraz jedziemy do miasta, a jutro towarzystwo idzie do pracy i przedszkola, więc coś mi zostanie na sniadanko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...