Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mysiego domu


78mysz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mysza, wlasnie przekwitl, musi odpoczac sobie. :) Nitka, jak sie zrobi cieplo (12 w nocy) wystawiasz na zewnatrz na 2 tygodnie albo stawiasz chociaz w otwartym oknie - ja sie balam mojego tak wystawic, bo ciagle bylo wg mnie za zimno, ale i tak zaczal kwitnac jak glupi. Poza tym przestalam go nawozic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Myszko :)

 

Ty chyba wiosnę chcesz wywołać tym żywopłotem :cool:

 

dobrze, to ja się może w końcu trochę odkopię na chwile:). Byliśmy wczoraj na wystawie orchidei-oczywiście to juz ne to samo co kiedyś i co roku powtarzam sobie, ze nigdy więcej, a i tak idę.

Konkluzja jest taka, ze wieczorem zaczeliśmy znosić do kuchni swoje badyle do odczyszczenia, poprzesadzania itd. Nawet nie wiedziałam, ze az tyle ich jeszcze jest :rolleyes:Szczerze, to od przeprowadzki nic z nimi nie robiłam, za co mi straszny wstyd

http://img195.imageshack.us/img195/8713/storcz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba popełniłam ten błąd, że do zdrowych storczyków wlałam sam nawóz... I też za dużo je podlewałam.... Stały w wodzie. Teraz nie wiem jak je ratować, i czy w ogóle brać się za to.

dokąd żyje jest nadzieja. To bardzo żywotne rośliny, choć z opóźnionym zaplonem. Probowałabym przelac dobrze przegotowaną letnią wodą, zeby nawóz wypłukac z podłoża. kolejne podlewanie jak juz podłoże dobrze wyschnie, a korzenie zjasnieją. W tym wypadku należy szczególnie zwracać uwagę na niezaleganie nadmiaru wody w korzeniach. Musisz też zadbać, aby w otoczeniu panowała wyższa wilgotność-przynajmniej na czas reanimacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...