Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE DO: NASZ WYMARZONY DWOREK


dardurdka

Recommended Posts

męża nie słuchaj tylko odpowiednio wczesnie wszystko przemyśl i w miare możliwości zaprojektuj.U mnie była podobna sytuacja mąż sie śmiał ,że szaleję ale pózniej przyzna ł mi rację bo gdy przychodzą instalacje to panowie się tylko pytają gdzie pani chce to ,a gdzie tamto .i nie ma czasu na zastanawianie się . Ja to nawet ściągnęlam na budowę wcześniej projektantów mojej ew. kuchni ale koncepcje nasze się różniły i ostatecznie stanęlo na moim projekcie :lol: :lol: :lol:Wiadomo że nie musi być to co do cm..gdyż oni do 1m. mogą zrobić przedłużenia ale oczywiscie lepiej wiedzieć dokladnie.W zw. z tym że nie jest się w stanie przemyśleć wszystkiego to mój dom będzię obfitował w niezliczoną ilość kinkietów i gniazdek :wink: (nie planuję żadnych halogenkó w, no może z wyj.pokoju syna ,który zapowiedzia łże chce mieć pokój urządzony nowocześnie) :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam i ja w końcu. Oglądałam wcześniej ale jakos nie pisałam. teraz się odezwę bo widzę zdjecia kuchni, które wklejasz. Takie meble kuchenne, z rzeźbionymi nogami, zabudowaną dekoracyjną listwą na górze to niestety rząd 60 tys. Osobiście widziałam taką za 75 tys. bez AGD. Więc może by jakąś ciut tańszą wymyślić? taką, która bedzie miała ciut mniej wzorków i zakamarków (swoją drogą współczuję to myć). Oczywiście to tylko sugestia z mojej strony.

 

O witam Cię Wiolu! Bardzo mi miło Cię gościć! Jeszcze trochę bym przeoczyła :oops: Ja raczej będę zamawiać kuchnie z mdf'u więc na pewno będzie tańsza bo producenci mają gotowe już te wszystkie listwy ozdobne.

 

z mdf-u kuchnię śliczna widziałam we wątku o kuchniach, taka jasna z czarnym AGD. Chyba Kolina taka kuchnię miała. Bardziej ozdobna niż moja. Jak chcesz-zagadnij do niej, na pewno coś podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męża nie słuchaj tylko odpowiednio wczesnie wszystko przemyśl i w miare możliwości zaprojektuj.U mnie była podobna sytuacja mąż sie śmiał ,że szaleję ale pózniej przyzna ł mi rację bo gdy przychodzą instalacje to panowie się tylko pytają gdzie pani chce to ,a gdzie tamto .i nie ma czasu na zastanawianie się . Ja to nawet ściągnęlam na budowę wcześniej projektantów mojej ew. kuchni ale koncepcje nasze się różniły i ostatecznie stanęlo na moim projekcie :lol: :lol: :lol:Wiadomo że nie musi być to co do cm..gdyż oni do 1m. mogą zrobić przedłużenia ale oczywiscie lepiej wiedzieć dokladnie.W zw. z tym że nie jest się w stanie przemyśleć wszystkiego to mój dom będzię obfitował w niezliczoną ilość kinkietów i gniazdek :wink: (nie planuję żadnych halogenkó w, no może z wyj.pokoju syna ,który zapowiedzia łże chce mieć pokój urządzony nowocześnie) :evil: :evil:

 

Beauty, jak miło, że zajrzałaś! Wiem, nie poddaję się i byłam dzisiaj na budowie wszystko dokładnie wymierzyć, na razie myślę o kuchni :wink:

Nie dziw się synowi, jak każdy w tym wieku chce być "na czasie"... Do nie dawna sama chciałam całkowicie nowoczesnych wnętrz :oops:

 

z mdf-u kuchnię śliczna widziałam we wątku o kuchniach, taka jasna z czarnym AGD. Chyba Kolina taka kuchnię miała. Bardziej ozdobna niż moja. Jak chcesz-zagadnij do niej, na pewno coś podpowie.

 

Wioluś, kuchnię Koliny widziałam i strasznie mi się podoba... tylko, że ja chcę coś jaśniejszego (złamaną biel) bo do jej kolorku idealnie pasują te drewniane blaty, stół, gres... a ja będę miała granit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dardulko :D

żyję, dzięki za troskę :D

widzę, że teraz myślisz o kuchni..ja też..wiem jaka chcę, ale myslę, czu zlew pod oknem to dobry pomysl..

okna juz wybraliśmy..teraz dylemat jakie ogrzewanie - u nas nie ma gazu..

buziaki serdeczne zostawiam :D

 

No w końcu wróciłaś do nas! Tęskniłam :oops:

Dlaczego nie ma okien, ani inspiracji kuchennych w Twoim dzienniku???

A jeśli chodzi o ogrzewanie to teraz niema, ale kiedyś pewnie będzie więc trzeba się dobrze zastanowić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardulko, bo kuchnie mam w glowie..

Podloga ciemny cieply brąz, białe proste szafki i w pionie niebieskie tafle szkła ..stół zwykły, surowy, zbiję , podrzeźbię i na to fragmentami jasno-niebieskie grube szklo..jak do witraży..

może jutro coś pomyśle o uzupelnianiu dziennika :)

a okna wzieliśmy vetrex, profile veka i okucia roto..pogodzilismy się :D ..

ja mam od środka biel, a mąż od zewnątrz mahoń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardulko, bo kuchnie mam w glowie..

Podloga ciemny cieply brąz, białe proste szafki i w pionie niebieskie tafle szkła ..stół zwykły, surowy, zbiję , podrzeźbię i na to fragmentami jasno-niebieskie grube szklo..jak do witraży..

może jutro coś pomyśle o uzupelnianiu dziennika :)

a okna wzieliśmy vetrex, profile veka i okucia roto..pogodzilismy się :D ..

ja mam od środka biel, a mąż od zewnątrz mahoń :wink:

 

Wow! Chciałabym umieć tak umyśleć sobie każdy szczegół :o Nie mogę się doczekać, kiedy uzupełnisz dziennik :roll: Wnętrza będą z pewnością niepowtarzalne... ale właśnie to sprawia, że to jest nasz dom... własny... z jego urokiem, ale i nie pozbawionego wad (w sensie narzucanego nam z zewnątrz "schematu wystroju"). Już teraz mogę sobie wyobrazić Twój dom jako całkiem inny świat, zamkniętą wyspę, wymarzone miejsce na ziemi, bez trosk... gdzie słychać tylko szum drzew, pluskające w rzece ryby...

O kurcze! Za bardzo się rozmarzyłam...

ale Ty chyba wiesz o co mi chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[wpisy przeniesione z "dziennika"]

 

bardzo fajna dzialka i ladny duzy dom super wyglada taki las za domem daje fajne efekty, tez chce posadzic jakis zagajnik na mojej dzialce bo jest pusto,jak narazie :lol:

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik58912.htm

 

dardurdka wstyd sie przyznac,ale teraz dopiero pierwszy raz zajrzalem tutaj. Domek widze,ze bedzie fajny,przytulny i to miejsce jest super.

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik26022.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc. zaraz sprobuje dodac reszte zdjec i troszke je poopisuje:) Twoj domek rowniez jest przepiekny:) jeszcze raz dziekuje

Ewunia, zmniejsz avatar, bo bardzo rozciąga stronę :wink:

Dardurdko, gdzie te inspiracje kuchni? Nie wiem o co chodzi i skąd ja mam to wiedzieć? :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem aż tak dociekliwa :wink: . Sądziłam tylko, że jeśli wiąże się to jakoś ze mną, to może dowiem się o co chodzi :roll:

 

Moniu, nie chciałam Cię urazić :( Cały wieczór czekałam, żeby zadziała fotosik (miało to trwać tylko kilka minut :evil: ) bo chciałam zamieścić te zdjęcia, a napisałam, że się domyślisz o co chodzi bo u Ciebie widziałam coś podobnego...

powoli uzupełniam dziennik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...