Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 146
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 4 weeks później...
  • 9 months później...
  • 2 weeks później...

Zarejestrowałem się jedynie w celu wyrażenia opinii, stąd mała liczba postów. Mogę gorąco polecić Pana Grzegorza, który wykonywał kompleksowe wykończenie mojego mieszkania, począwszy od znacznych modyfikacji układu ścian, elektryki i instalacji wod-kan, poprzez tynki i malowanie, kompletne wykończenie łazienki + gres w pozostałej części mieszkania, kończąc na montażu oświetlenia. Pan Grzegorz jest bardzo komunikatywny, skrupulatny i nastawiony zdecydowanie na zadowolenie klienta na samym końcu. Podczas wykończenia zaglądałem do mieszkania raz na 3 tygodnie, gdyż wystarczał mi w zupełności kontakt telefoniczny i mailowy. Ponadto Pan Grzegorz ma wiele ciekawych pomysłów i sugestii na każdym kroku, co jest przydatne dla kogoś kto urządza mieszkanie po raz pierwszy albo chce urozmaicić swoje mieszkanie różnymi "bajerami".

Na koniec dodam, że spośród wszystkich wykonawców wykończenia mieszkania (meble do zabudowy, podłoga, rolety, drzwi, itp itd) jedynie Pan Grzegorz zawsze był nieomylny i zawsze to co mówił miało potem swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, w przeciwieństwie do pozostałych ściemniaczy i kombinatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

Jako że za chwilkę mamy nowy rok, chciałbym złożyć wszystkim forumowiczom Noworoczne życzenia.

 

 

Życzę inwestorom by mieli same powody do zadowolenia z ekip budowlanych i wykończeniowych a nam wykonawcom, by zlecenia, które wykonujemy były naszymi powodami do dumy.

sylwester_2.jpg

 

Szczęśliwego Nowego roku!

Edytowane przez wingerman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 10 months później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 6 months później...

Dziękuję serdecznie za wszystkie opinie.

 

.

 

A czemu opinie kipi zacytowane w pierwszy poście zostały zastąpione po niespełna roku kropkami (wystarczy kliknąć na znaczek >> przy nicku kipi w cytacie w pierwszym poście)? Jakieś rozczarowanie nastąpiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 8 months później...

Odświeżam.

 

Serdecznie zapraszam inwestorów do współpracy.

Kilka opinii.

 

 

Oczywiście posiadam znacznie więcej referencji niż w powyższym linku, które można potwierdzić bezpośrednio u inwestorów.

 

 

 

Edytowane przez wingerman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...