Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Wam, Mayland, cieszę się, choć nie załatwiłam sprawy z prądem - okazało się, ze ponownie muszę im pokazać akt własności działki (nie zabrałam). No i numer domu będę mieć tymczasowy, bo mój numer na razie ma ktoś inny! Poza tym wszystko ok, tylko zauważyłam, ze podczas ostatnich dni, gdy włączam radio w samochodzie, jakoś słabiej widzę drogę...

 

Wiolasz, Magpie zaraz muszę sprawdzić, czy ja Was mam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć sure, mam tak samo :(

...i napiszę więcej - wcale nie uważam, ze coś ze mną nie tak (to w kontekście tych zażartych dyskusji w wątku o katastrofie). Podobał mi się wczorajszy wyważony komentarz Miecugowa, że czas żałoby narodowej, to nie czas na dyskusje o poglądach poiitycznych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i napiszę więcej - wcale nie uważam, ze coś ze mną nie tak (to w kontekście tych zażartych dyskusji w wątku o katastrofie). Podobał mi się wczorajszy wyważony komentarz Miecugowa, że czas żałoby narodowej, to nie czas na dyskusje o poglądach poiitycznych!

 

ja też nie uważam, że coś ze mną nie tak i nie uważam tego za szopkę, jak było w tamtym wątku - to było jakieś chore:(

 

bry dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sure wydawało mi sie, ze wlaczniki EMC są uniwersalne. Pan w hurtowni tłumaczył mi, że właśnie takie są i że to zonacza, iż mogą być montowane jako zwykłe i jako schodowe. Kurcze nie wiem teraz czy to określenie "uniwersalne" nie zawiera też opcji krzyżowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitać się chciałam po podróży i podziekować za kciuki - jak widać, pomogły!!! :D

O wyłącznikach nic nie powiem, bo nie wiem - pewnie za chwilę przyjdzie mi się z tym zmierzyć. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodowy to tylko w dwóch miejscach, krzyżowy można w trzech na 1 źródło światła. U mnie światło w korytarzu miało być włączane przy schodach do piwnicy, przy wyjściu na taras i jeszcze w połowie drogi w okolicy korytarzyka wyjściowego. Teraz mam pstryczki "schodowe" w odległości 2 m od siebie, a zlikwidowali ten po przeciwnej stronie... :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...