Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie od nich. Te kłącza brałam z Allegro. U nich to chyba bardzije na sadzonki drzew i krzewow bym się nastawiała. Wezme prawdopodobnie rokitnika i róze na piasek na szpaler. Ale to jeszcze nie teraz bo musze najpierw działkę przygotować, tą drugą na której mam góry doliny piachu obecnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam, że opaskę się zawsze robi? Drenaż podobno nie jest konieczny na piaskach, szczególnie, jak jest dobra izolacja. Chyba, że dom stoi na zboczu, czy blisko skarpy, wtedy robi się zawsze...

 

mam nadzieję, że izolacja jest ok, bo mąż pilnował akurat tego etapu jak żadnego innego...

 

a opaskę pewnie moglibyśmy jeszcze teraz zrobić, zanim zaczniemy podnosić teren i robić ogrodzenie

 

piaski może łatwiej przepuszczają wodę, ale są strasznie kiepskie jeśli chodzi o roślinki - najchętniej rosną u nas chwasty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ciut lepiej, bajoro zniknęło, mimo że padało. Pozostało błocko, ale woda nie stoi. Wczoraj po prostu było oberwanie chmury. Z tej strony będą dodatkowe miejsca postojowe, chyba zrobię grubą (30 - 40 cm) warstwę drenażu żwirowego, na to kratkę "trawnikową" i ziemię. Może jakoś poradzę sobie z tą wodą. Tak, czy inaczej - jest to grubsza robota, chyba trzeba będzie kogoś wynająć... :rolleyes:

 

...ale jest jedna lepsza wiadomość - chyba zaczyna pojawiać się trawa! Takie chudziutkie, cieniutkie ździebełka jak mchy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karola! zaglądałam do Twojego wątku, ale zdjęć ogrodzenia nie ma. :(

W ogrodzie postępy niestety niewielkie, chyba wybiorę się w weekend do Renka na targi ogrodowe! :yes:

 

hejka sure. Zdjęć ogrodzenia nie ma bo dopiero słupki się wkopują, ale i pogoda nie sprzyja pracom ogrodowym, z resztą widzę, że też się o tym przekonałaś:(. Uporaliście się już z tym? Jutro przemalowujemy całą chałupę. Nie mogę patrzeć na ten kolor...jednak :evil:. Chyba też skoczę do Renka :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...