Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

cześć ...

 

... z tymi emotikonami to szkoda gadać ... w ogóle jest inaczej ...

No właśnie, takie czasy nastały! Nie wszystkie z tych nowinek mi się podobają!

Ten co ja mam jest długodziałający - 3 miesiące, a trawa rośnie po nim jak szalona. Potem jesienią sypnę długodziałający jesienny i do wiosny spokój ;) Co prawda trzeba kosić co tydzień, ale bardzo ładnie się zagęszcza. Na wiosnę zrobiliśmy wertykulację, potem sypnęłam nawóz - jak dla mnie efekt oszałamiający.

A jeśli moja trawa dopiero kiełkuje to też mam nawozić, czy poczekać jakiś czas? Chyba muszę się trochę doszkolić w temacie, bo jakieś sprzeczne rzeczy mi się przypominają...

 

Hej i ja zawitałam z rewizytą u CIebie...

klikam z pracy a Tu niestety nie lubia stron na których umieszczasz sowje zdjecia :( wiec mam mega ograniczone pole manewru.

A z domu znowu mało klikam...

St_ella, jak Cię dawno nie było! Myślałam, ze całkiem zniknęłaś z forum. Co słychać?

obiecuję poprawe i nadrobic zaległości...

 

Sure - rany boskie, co Ty mi zyczysz...:D:D ja juz raczej w pieluch nie chce sie bawic:eek: za wygodna juz jestem...

mam nadzieje, ze w przyszlym roku bede mogla cos zrobic ze skarpa ogrodowo:D na pewno bym sie na jakies zakupy wybrala...zdjecia fajne wkleilas:D

No, na tej skarpie to masz pole do popisu!

Majeczko, źle Ci nie życzę, tylko mówię, że nigdy nie wiadomo! :yes:

Ale rozumiem, że można się odzwyczaić, ostatnio, gdy mnie odwiedzają znajomi z małymi dziećmi, mam ciągle stracha, ze któreś spadnie przez barierkę, itp. Muszę w końcu wstawić tę szybę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U ciebie też tak leje?

bo u nas chwilowo nie ma szans na jakiekolwiek prace ogrodowe. Trawnik miejscami stoi w wodzie, truskawki i warzywnik też....Może ryż zacząć uprawiać :)

 

z tym ryzem to jakiś pomysł jest - to zawsze jakiś dodatkowy zarobek ;-)

 

nadal leje? u Nas juz schnie... moze Dziecię wypuszczę dzis w kałuże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U ciebie też tak leje?

bo u nas chwilowo nie ma szans na jakiekolwiek prace ogrodowe. Trawnik miejscami stoi w wodzie, truskawki i warzywnik też....Może ryż zacząć uprawiać :)

Już nie leje. Nawet trawnik zdążyłam z powrotem przerzucić na swoje miejsce, a wczoraj przekopałam glinę z piaskiem, który znalazłam z drugiej strony działki - dwie taczki pełne! Może coś pomoże? ;)

A teraz to nawet świeci słoneczko, choć za ciepło nie jest...

z tym ryzem to jakiś pomysł jest - to zawsze jakiś dodatkowy zarobek ;-)

 

nadal leje? u Nas juz schnie... moze Dziecię wypuszczę dzis w kałuże....

dzieci przepadają za kałużami, świetna zabawa! :)

dziendobry bałdso :p

powitać waszmości, jak zdrówko? :)

 

 

ech, muszę brać się za sprzątanie, mam dziś gościa, którego sto lat nie widziałam! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mnie ogrodowa interesuje! ;)

 

 

.....ale skoro zaczeło,to wpadłaś.................znaczy się złapałaś bakcyla!;)

 

Witaj Aguś :)

Nie dziwię się,że polubiłaś rozchodniki-pięknie komponują się przy skałkach.Sama mam ich kilka i zabieram do nowego ogródka;)

Smutne co piszesz o piesku:cry:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja posiedzę i poczekam. Cierpliwie.

 

A Ty odpocznij, niech mąż pobruszy ;)

Mąż się zbuntował i nie chce pracować w ogródku! ;)

Ale za to napstrykałam trochę fotek, może któraś się będzie nadawała?

 

Witaj Aguś :)

Nie dziwię się,że polubiłaś rozchodniki-pięknie komponują się przy skałkach.Sama mam ich kilka i zabieram do nowego ogródka;)

Smutne co piszesz o piesku:cry:

Pozdrawiam.

Oglądam wszystkie rośliny na skalniaki, rozchodniki mi się najbardziej podobają, Pewnie wykorzystam pomysł Elfir i posadzę w donicy!

:oco z psem? coś nie doczytałam???

Aka, piesek niestety już po prostu stary i mało sprawny. I nie ma na to rady... :rolleyes:

 

http://forum.muratordom.pl/images/misc/quote_icon.png Napisał ghost34 http://forum.muratordom.pl/images/buttons/viewpost-right.png

dziendobry bałdso :p

 

a dziekuja calkiem niezle powodz hamsko mowiac a tez dobre strony niestety

Duchu, Ciebie też zalało!? Po prostu katastrofa z tą wodą. U nas piękne słoneczko, a podobno fala powodziowa może zagrozić Żuławom...

(a dlaczego mi się cytat zdublował, to nie wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...