Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wpisy w cudzych dziennikach


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Już przeniesione - a ponieważ na nowym forum są też nowe możliwości moderacyjne, więc post Dorki znalazł się w całości w Waszych komentarzach :)

 

>> http://forum.muratordom.pl/showthread.php?149356-Komentarze-do-Bukowej-Chatki&p=4049692&viewfull=1#post4049692

Edytowane przez ponury63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam :)

Żeby się zmieścił, trzebaby obrobić grafikę i ponownie wrzucić na ImageShack - chyba że macie tam konto i mozecie zamieścić miniaturkę z linkiem do wiekszego formatu.

Jesli nie, można zamiescic sam link z opisem, można tez dopisać w danym poście, że po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na grafikę i potem na odpowiednie polecenie da się ją zobaczyć w całości.

Oczywiście mogę to także obrobić i zmienić post tak, by się cały rzut zmieścił, tylko czy tego chcecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ogromną prośbę do moderatora, aby usunął mój post w dzienniku http://forum.muratordom.pl/showthread.php?99898-Wybuduj%C4%99-dom/page5 ponieważ przypadkowo (przez nieuwagę) wpisałam komentarz do dziennika. A czy można w jakiś sposób usuwać swoje posty samodzielnie? Z góry dziękuję :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ogromną prośbę do moderatora, aby usunął mój post w dzienniku http://forum.muratordom.pl/showthread.php?99898-Wybuduj%C4%99-dom/page5 ponieważ przypadkowo (przez nieuwagę) wpisałam komentarz do dziennika. A czy można w jakiś sposób usuwać swoje posty samodzielnie? Z góry dziękuję :)

 

Już Twój post na właściwym miejscu, czyli w komentarzach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięte

 

A czy użytkownik forum może sam też usuwać posty, czy tylko administrator?

Może - trzeba klikąć pod postem "Edytuj post", nastepnie "Usuń", pod tekstem "Skasuj ten post w następujący sposób" zaznaczyć "Kasuj wiadomość" i potwierdzić na dole kliknięciem w ramkę "Usuń wiadomość"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennika już nie widać (widzisz tylko Ty i admini), ale jeśli chcesz, usunę go całkowicie

 

Ehm ... to znów ja ... poproszę o przesuniecie gościnnego wpisu z mojego dziennika do komentarzy.

Tradycyjnie piwo stawiam w podzięce przy pierwszej nadarzającej się okazji ....

Przesunę, jednakowoż nie wciskając się zamiast Edzi na browarek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...