Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

No i tak na górze jest cyrk... ale wolę, żeby głupole tym cyrkiem nie dowodzili.... Tylko czy lepiej będzie????? Pewnie tak samo....

A cóż... Na dole czytaj w mieście, gminie to my sami wybieramy radnych.... Tych u góry też my....

I tak tu nie iść na wybory... później żądzą wybrani przez "radio" pewne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Całe życie mieszkając w blokach nie miałam zielonego pojęcia jak cudowne, relaksujące i czasochłonne;) jest mieszkanie we własnym domku, jednocześnie niezwykle szkolące w dziedzinie logistyki...:D

 

Oto moja lista na najbliższy tydzień:

1. wyłączyć nawadnianie

2. przedmuchać rurki;)

3. wyczyścić rynny z liści i igliwia oraz przestrzenie między oknami a dachówką/siatkę narynnową mam zaplanowaną na wiosnę/

4. skosić ostatni raz trawę

5. zgrabić liście

6. zacząć osłanianie roślin /zapowiadają przymrozki:(/

7. zamówić brykiet do kominka

8. dosadzić pozostałe cebule

9. pochować do oranżerii kwiaty, które nie przetrwają zimy, drzewko mandarynki i wykopać kalie

...

to tylko na jeden tydzień;)

 

Niniejszym zamieniam również poranną kawkę na tarasie, na gorącą czekoladę przy kominku, ponieważ od wczoraj czuję się przewiana, czyli wywiana z tarasu;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam nieśmiałe pytanie dotyczące ogrodzenia Waszego, możliwe że już gdzieś w dzienniku była o tym mowa, ale akurat nie trafiłam ;) Z czego to ogrodzenie Wasze cudne i jak to się robi? Jest może jakaś firma, która wykonuje takowe? Będę very wdzięczna za odpowiedź,

pozdrowienia :D

Witaj Jazzy:)

Ogrodzenie z obrzeży krawężnikowych, u mnie akurat firmy Libet 20x6x100cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej gminie wygrywają ci, co mają wiekszą rodzinę ....:bash: nepotyzm całkowity...

 

O! To jest u nas jednak polityka prorodzinna:cool:

 

A ja marzę o jesieni w nowym domu:yes:, o popołudniach przy kominku z gorącym kakao, zawinięta w koc i z książką do poczytania.

O otulaniu drzewek, grabieniu liści z trawnika i całej tej liście, którą Rasia wypisała:rolleyes:

I w ogóle się Wam nie dziwię, że nie chce się z tych cudnych domów nie chcecie wychylać nosków do wiosny:D

 

I delektowałabym się każdym dniem takich przyjemności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja widzę!

Wątek ożył, a ja dopiero teraz?

 

Rasieńko, jak tam z Twoją produkcją nowego ogrodu. Na pewno jest co oglądać, a Ty nic nie pokazujesz

 

Dołączam się do Balbiny. Też chcę już robić to co Ty. Mogę nawet za Młodego na ten dach wejść.

A jak jemu tam? Ostro już?

Wejściówki z histologii (Sawicki, my love), te sprawy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... właśnie po raz kolejny wyszłam z Filipem... nie narzekam, absolutnie! Cudnie jest tak wysmyknąć się i 2.30 w nocy w kapciach i szlafroku(chociaż zimno;)) na chwilę na dwór, zamiast ubierać się, zjeżdżać windą, otwierać 15 zamków... a i tak piesa mająca takie problemy żołądkowe co mój, nie wytrzymałaby tego ubierania i zjeżdżania i musiałabym jeszcze zmywać klatkę;):). Cudnie jak strzela w kominku i można przykucnąć przy nim i ogrzać zmarznięte paluszki...:cool: Cudnie jest wejść do gabinetu, usiąść na Dziadkowym fotelu, przy wielkim Dziadkowym biurku i pisząc do was te słowa przypomnieć sobie maleńki kąt z komputerem w rogu "blokowej" sypialni zawalony stosem książek, gazet i papierów...:cool:

A Młody ryje na górze jak norniczka lub ryjówka w moim ogrodzie;)... anatomię oczywiście:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... właśnie po raz kolejny wyszłam z Filipem... nie narzekam, absolutnie! Cudnie jest tak wysmyknąć się i 2.30 w nocy w kapciach i szlafroku(chociaż zimno;)) na chwilę na dwór, zamiast ubierać się, zjeżdżać windą, otwierać 15 zamków... a i tak piesa mająca takie problemy żołądkowe co mój, nie wytrzymałaby tego ubierania i zjeżdżania i musiałabym jeszcze zmywać klatkę;):). Cudnie jak strzela w kominku i można przykucnąć przy nim i ogrzać zmarznięte paluszki...:cool: Cudnie jest wejść do gabinetu, usiąść na Dziadkowym fotelu, przy wielkim Dziadkowym biurku i pisząc do was te słowa przypomnieć sobie maleńki kąt z komputerem w rogu "blokowej" sypialni zawalony stosem książek, gazet i papierów...:cool:

A Młody ryje na górze jak norniczka lub ryjówka w moim ogrodzie;)... anatomię oczywiście:lol2:

 

Pięknie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie!!!!!

:hug:

 

właśnie za to kocham chałupkę z piesem w piżamce z kanapką w ręku i kubkiem picia a i o 4 rano niebo bywa piękne:rotfl:

 

Tak a'propos nieba o piątej i szóstej rano...:)

 

http://desmond.imageshack.us/Himg38/scaled.php?server=38&filename=img9056male.jpg&res=mediumhttp://desmond.imageshack.us/Himg846/scaled.php?server=846&filename=img9058male.jpg&res=medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...