Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

eee Rasia, te wschody to już ok. 6:30 ;)

ja wstaje codziennie przed 6 i ciemno jak .... nie ma jak zdjecia zrobić :D

I ciesz sie że na starość bedziesz miała lekarza w domu, jak znalazł :D

Masz Wiolciu rację:). Sprawdziłam, pierwsze było zrobione o 6.38 , drugie o 7.28:)

Ale za dwa tygodnie, jak zmienimy czas, będzie correct;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przez zupełny przypadek natrafiłam na tak cudowny dom, piękne wnętrza i do tego bardzo gustownie zaaranżowane.

Chylę czoła, pół nocy dziś czytałam jednym tchem fotoretrodziennik, albo raczej go oglądałam.

Gratuluję, podziwiam i będę czasami śledzić. :)

Pozdrawiam serdecznie,

kasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia mam nadzieje ze psina juz lepiej - bidulek...:(a Tobie sie przypominaja pewnie odrobine czasy kiedy Dzieciaki Mieliscie male przez te nocne eskapady:)

a Mlody...chyba Musisz sie przyzwyczaic, ze zakopany w ksiazkach...trudny zawod sobie wybral i jesli medycyna nie wynajdzie cudownej pigulki na wszystko to pewnie cale zycie w tych ksiazkach bedzie buszowal...:lol2:

Rasia z tego co wyczytalam w Twojej liscie Palicie brykietem w kominku? tak? czemu? tzn czy drewno nie jest lepsze? Wiesz ja poczatkujacy palacz kominkowy jestem stad moje pytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przez zupełny przypadek natrafiłam na tak cudowny dom, piękne wnętrza i do tego bardzo gustownie zaaranżowane.

Chylę czoła, pół nocy dziś czytałam jednym tchem fotoretrodziennik, albo raczej go oglądałam.

Gratuluję, podziwiam i będę czasami śledzić. :)

Pozdrawiam serdecznie,

kasia.

Witaj Kasiu:D

Bardzo mi miło, że udało Ci się odnaleźć w odmętach mój fotoretrodziennik:D Dziękuję za dobre słowo i zapraszam, choć niewiele się już zmienia i zdjęcia wklejam właściwie tylko ogrodu;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia mam nadzieje ze psina juz lepiej - bidulek...:(a Tobie sie przypominaja pewnie odrobine czasy kiedy Dzieciaki Mieliscie male przez te nocne eskapady:)

a Mlody...chyba Musisz sie przyzwyczaic, ze zakopany w ksiazkach...trudny zawod sobie wybral i jesli medycyna nie wynajdzie cudownej pigulki na wszystko to pewnie cale zycie w tych ksiazkach bedzie buszowal...:lol2:

Rasia z tego co wyczytalam w Twojej liscie Palicie brykietem w kominku? tak? czemu? tzn czy drewno nie jest lepsze? Wiesz ja poczatkujacy palacz kominkowy jestem stad moje pytania:)

Filip po antybiotyku czuje się już lepiej:). Zaczyna merdać ogonem, jeść i pic.:D

Młody, no cóż... w czwartek pierwsze colloquium ;) z anatomii... cały czas w książkach, ale On to lubi:D Ma to po Dziadku:).

Palę i drewnem i brykietem. Brykiet mieści mi się ładnie we wnęce, mniej śmieci, mniej brudzi szybę, jest poręczny, ale drewno za to ładniej pachnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...