Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasia, dziękujemy!

Super że wreszcie do nas dotarłaś! :yes:

Czas szybko zleciał na miłych pogaduchach :)

No i dziękuję za doniczki (Jak pisałam u siebie wsadzę w nie malinowe wrzosy i postawię na tarasie. Będzie superowo, tfu, malinowo!) i za winko (nie postoi długo, już się na nie zasadzam :lol:)

 

A teraz Ty pokazuj te foty ze śniegiem! Bo na to czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malciu, Wioluś, nie traćcie wiary;). Moje storczyki tak od dwóch lub trzech lat padały, aż w końcu się chyba przystosowały;) i w tym roku tak zaczęły kwitnąć:lol:.

 

Moniu, to ja dziękuję, tak jak napisałam u Ciebie, za ucztę ta oka, ducha i podniebienia!!!:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie łamię,jakby co to w sklepach tyle tego zielska , że aż sprzedają ;)

 

 

juz myslałam,że mi forum padło od 22.20 cisza jak makiem zasiał we wszystkich subskrybowanych mych watkach :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wczoraj WYWALIŁAM wszystkie subskrypcje i powiadomienia! Kiedyś, przez rewolucją na forum można było sobie wrzucić obserwowany wątek do powiadomień i zanim nie zajrzałaś do takiego powiadomienia nie przychodziło Ci kolejne. Na tym nowym bublu powiadomienia na e-maila przychodzą co każdy wpis, a niejedno jest kilkakrotnie powielane w tej samej sekundzie. Doszło do tego, że codziennie po włączeniu kompa kasowałam na dzień dobry 400 powiadomień, żeby zajrzeć do 4 wątków... wczoraj się wściekłam i wywaliłam wszystko. Nie wiem jak będę teraz trafiać do ulubionych wątków? Chyba po prostu zniknę...:rolleyes::bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu Rasia się z Tobą zgodzę....

Przychodzi za dużo powiadomień, i ja też na poczcie mam srylion dziennie do kasowania..

Ale, że napisałam rezygnacje z pomarańczowych z internetu... to mam go tylko do 24 lutego i odwyk...

Nie będę miała netu. Nawet mąż się zastanawia co to teraz będzie... Nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aksamitko w moich skromnych progach:lol:! Z mojego doświadczenia: im trudniejsze warunki mają storczyki, tym lepiej rosną i kwitną;)

 

tez slyszalam taka teorie , alemoje nie sa dopieszczane a i tak uparte

 

A ja właśnie wczoraj WYWALIŁAM wszystkie subskrypcje i powiadomienia! Kiedyś, przez rewolucją na forum można było sobie wrzucić obserwowany wątek do powiadomień i zanim nie zajrzałaś do takiego powiadomienia nie przychodziło Ci kolejne. Na tym nowym bublu powiadomienia na e-maila przychodzą co każdy wpis, a niejedno jest kilkakrotnie powielane w tej samej sekundzie. Doszło do tego, że codziennie po włączeniu kompa kasowałam na dzień dobry 400 powiadomień, żeby zajrzeć do 4 wątków... wczoraj się wściekłam i wywaliłam wszystko. Nie wiem jak będę teraz trafiać do ulubionych wątków? Chyba po prostu zniknę...:rolleyes::bye:

 

tez mnie to wkurza, wiec zrobilam dzienna aktualizacje i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, dla ulubionych wątków włącz subskrypcję ale bez powiadomień. Jak będziesz wchodziła na FM naciśnij FORUM - SZYBKIE MENU- SUBSKRYPCJE ... i jesteś w domu ( masz wszystkie wątki które lubisz)

 

oooo, można coś takiego!???

 

Ja nigdy żadnej subskrypcji nie włączałam. Odświeżałam stronę*i patrzyłam gdzie w "moich" wątkach pojawiły się nowe posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak jak Ala wlaczone subskrycje bez powiadomien (nie zawalaja poczty) i przez odswiez widze co w moich "ulubionych" watkach sie dzieje.

Rasiulka na ten tychmiast prosze wyrzucic te mysli o znikaniu. i co bedziesz jak ten murzyn na zebrze? pojawiam sie i znikam?:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia

przyszłam zostawić całuska.

 

 

P.S. jak Ty żyłaś z tymi powiadomieniami do tej pory? ja je wywaliłam przed rokiem jak tylko sie fm zmienilo ;) mam subskrybowane wszystkie ulubione wątki i jak tylko klikne w ustawienia to widzę od razu gdzie są nowe posty i kogo odwiedzić. choc musze przyznac że ostatnio lata nie zagladałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Dziewczynki:D. Znalazłam swoje komentarze!!!:lol2:

 

Pomysł Tarki w zabawę na zebrze super!;) Bo podążając za argumentem Wiolaszki: mam zaległości w książkach:yes:.

Alunku, tak właśnie zrobiłam wczoraj, zostawiłam tylko subskrypcje:).

Pasiku! Cudnie było Cię wczoraj widzieć!:D Wyglądasz jak zwykle rewelacyjnie i jak zwykle zazdraszczam...:oops: Tak jak Moni i K. tego, że wszystko możecie jeść bez konsekwencji;):)

Aksamitko, nie poddawaj się, Twoje storczyki też dadzą radę:yes:.

Arniczko, jaką masz opcję zastępczą?:rolleyes:

 

 

A tymczasem... rozpaliłam w kominku, sącząc winko zamierzam wreszcie skończyć "Lalki w ogniu"... męczę już dość długo... cały czas stają mi przed oczami moje wspomnienia z wyprawy do Indii:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój storczyk, który dostałam kiedyś od jednej forumki, kiedy odwiedzała moją budowę padł. Zostawiłam go u mamy, ale może powinnam go przywieźć i coś by jeszcze z niego było ?

 

Zazdroszczę ci tych pięknych storczyków :oops: Muszę sobie jakieś kupić i może uda mi się ich nie zmarnować :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...