Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Raaaaaśka!

Te fotki mogły by nie mieć końca

Szkło płynęło ... wszystko płynęło ... :lol:

 

Cudownie musi być Wam razem :yes:

 

A młodej jak fajnie z tą grzywą.

 

Nie no, bosko

 

Grzywę ciachnęłam osobiście memi ręcami;) i krawieckimi nożyczkami:lol2:

 

A powyższy cytat mogę i teraz zacytować po wyjeździe Malci... szkło płynęło... wszystko płynęło... było boooosko!:cool:;)

Malka jest cudowna, A jest cudowny i Młode Malciątko jest przecudowne!!!:yes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, nie można być biologiczną mamą 16 letniej Królewny mając lat 18.;)

 

Twój Książę ma Wielki Skarb - niech mocno uważa, tutaj wielu chciało by mieć takie cudeńko w domu ..

Wszystkiego najpiękniejszego ( co ja piszę ? najpiękniejsze już ma po wielokroć ) - to klasycznie - zdrówka na kolejne conajmniej 50 lat !

:lol2: I ja i Księciunio już wyeksploatowani i po gwarancji;) Przy tylu nowych modelach na rynku takie stare, to tylko na złomowisko lub zdane na siebie do końca życia i jeden dzień dłużej;):lol2: Więc zdrówko zawsze się przyda!:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, sama sie wzruszyłam patrząc na fotki :) Ode mnie też wszystkiego najlepszego dla Szanownych Jubilatów.

Księciunio, Młoda Królewna i ja... bardzo dziękujemy za wszystkie miłe i ciepłe słowa, życzenia i pochlebstwa;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarżyłam się, że mam za sucho w domu... to Księciunio się dzisiaj zawinął i w godzinkę miałam już w domku takie ziejące zwierzątko!:lol:

http://img832.imageshack.us/img832/3696/img6343jpgmale.jpg

Może to siła sugestii, ale od razu mi się lepiej oddycha:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to siła sugestii, ale od razu mi się lepiej oddycha:D.

 

To na bank nie sugestia. Ja czuję po wejściu do sypialni (gdzie wilgotność mam 42-47%) że tam jest super. Oddycha się*lepiej, jest przyjemnie :yes:

Napisz za parę dni czy to cudo nie zostawia osadu na meblach, jak jest wydajne, ile kosztowało i takie tam ;)

 

No powiem Ci, że ta grzywa to było dobre posunięcie. Prawdziwa rasowa córa teraz z Twojej I :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilkanaście razy wracam do zdjęć i gapię się jak zaczarowana:jawdrop::jawdrop:

Rasia dziewczyno, dziewczynko:eek: cóż za uroda! szok:eek: Matka dorosłych dzieci, wow!!!!

Córcia i mąż, ta impreza, ten pomysł na niespodziankę:jawdrop:

Oby tak zawsze, tego Wam życzę:hug: Cudną rodzinkę tworzycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na bank nie sugestia. Ja czuję po wejściu do sypialni (gdzie wilgotność mam 42-47%) że tam jest super. Oddycha się*lepiej, jest przyjemnie :yes:

Napisz za parę dni czy to cudo nie zostawia osadu na meblach, jak jest wydajne, ile kosztowało i takie tam ;)

 

No powiem Ci, że ta grzywa to było dobre posunięcie. Prawdziwa rasowa córa teraz z Twojej I :yes:

"Rasowa córa":rotfl::rotfl::rotfl:no nie mogę:lol2: Teraz to się zastanawiam czy tatuaż na uchu czy czipa pod skórę mam jej sprawić:lol2:

 

A ziejące radyjko jak na razie cuuudne:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia na ostatnim zdjeciu wygladasz jak siostra a nie jak mama :)

 

Moje młode zapytało "a która to Ty? " - takie młode ,a takie sprytne;)

 

 

Jeszcze raz dziekujemy Wam kochani, było bosssko :)

 

iii.....przekaz to proszę najwspanialszym dzieciakom pod słońcem :) ale nie ma co się dziwić,że takie sa, skoro geny mają wybitne :)

medal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilkanaście razy wracam do zdjęć i gapię się jak zaczarowana:jawdrop::jawdrop:

Rasia dziewczyno, dziewczynko:eek: cóż za uroda! szok:eek: Matka dorosłych dzieci, wow!!!!

Córcia i mąż, ta impreza, ten pomysł na niespodziankę:jawdrop:

Oby tak zawsze, tego Wam życzę:hug: Cudną rodzinkę tworzycie.

 

Dziękuję :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje młode zapytało "a która to Ty? " - takie młode ,a takie sprytne;)

 

 

Jeszcze raz dziekujemy Wam kochani, było bosssko :)

 

iii.....przekaz to proszę najwspanialszym dzieciakom pod słońcem :) ale nie ma co się dziwić,że takie sa, skoro geny mają wybitne :)

medal.jpg

 

:rotfl:Aleeee medal!!!:lol2: Zaraz Młodym go wydrukuję i powieszę nad łóżkami:lol2:.

 

A Młode nie dość że sprytne to jeszcze dowcipne;):lol2:

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jakie Wy jesteście ... PIĘKNE !! To niemożliwe, że na ostatniej fotce jest matka z córką ...

Rasia spóznione ale najszczersze życzenia - spełnienia marzen!Dziewczyny juz wszystko napisały! cudowną niespodziankę Przygotowałaś i Ty taka cudna, młoda i szczęśliwa...nie mozna się nie wzruszyć patrząc na Wasze zdjęcia!

 

 

Tyle komplementów na swój i rodziny temat to nie usłyszałam jeszcze chyba nigdy!:eek:

Miłe to i łechce próżność moją:cool:, ale te zdjęcia kłamią i są wyrwane z "kontekstu";):yes:.

Więc pora je wywalić:).

 

Dziękuję za wszystkie miłe i ciepłe słowa raz jeszcze:lol:.

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, polecam aromatol do środka tego ziejącego smoka. Dookoła rozejdzie się taki czarodziejski odór ( jak mawia moja lepsza połowa ) - cudownie udrażnia nosy i płuca. Dla nawilżaczy pizzo tylko nalewki na spirycie. :yes:, wiśniówka za ciężka , nie da się skórą wessać bezkacowo..

 

http://www.apteka69.pl/wm.php?img=0cd4f6b7ee735dfdaf4e7c0c26569b72.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Ziabo!:D Niestety Księciunio już w progu zastrzegł(wlokąc smoka za uzdę do domu;)), że nie ma on żadnego dodatkowego pojemnika na olejki zapachowe i z aromaterapii będą nici:(. Chyba że instrukcję do końca przeczytam i okaże się, że można ten czarodziejski odór od razu do wody dolać:rolleyes:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można , można bezpośrednio do pojemnika z wodą jeno owe nalewki spirytusowe. Ni hu hu, żeby Cie renkaboska broniła , abyś wlała oleiste zapachy, nawet te, które niby przeznaczone do aromaterapii do pojemnika ( mądra jestem, zniszczyłam lata temu śśśtrasznie drogi nawilżacz )

Dobrze sprawdzają się rumiankowe napary, meliska na nerwy na dobranoc czy mięta . Ta ostatnia cudownie działa w letnie duszne noce. Podpowiem jeszcze jedno sprawdzone - zaparzam lipę z prawoślazem, odcedzam, wlewam letnie do nawilżacza i wsadzam głowę w strumień. I tak sobie można nawilżyć włosy cudowną miksturą. Odwdzięczą się pięknym wyglądem a i cera swoje pojje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...