Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasia,

 

W Meksyku skopiowali uklad Twojej szarej lazienki:D:

http://www.contemporist.com/wp-content/uploads/2012/02/lo_250212_16.jpg

 

Tutaj reszta tej chalupy, ale juz nie jest podobna:D:D

http://www.contemporist.com/2012/02/25/lucke-orozco-house-by-hernandez-silva-architects/

 

Ciekawy ten Twoj kwiatek zimowy:lol2: cieplych krajow mu sie zachciewa....

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień był jednym z tych paskudnych poniedziałków, początków tygodnia... których mogłoby życie oszczędzić... ale nie oszczędza, a co, szczodre jest jak jasna cholera!:mad:

Dzisiaj przed furtką przemaszerowały mi na dzień dobry dwa łosie:)... może przyniosły lepszy dzień?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sen o łosiu :

 

Jego pojawienie się we śnie oznacza, że rozwiążesz swoje problemy tylko poprzez odrzucenie nadmiaru "cywilizacji" - a więc przez powrót do własnej natury, do tego, co w tobie jest autentyczne, prawdziwe i pierwotne. Czasem w tym samym znaczeniu w snach pojawia się jeleń, żubr, bizon, dzik - albo jakieś mało określone, masywne i włochate zwierzęta.

Łoś - tęsknota za szczerością i otwartością w kontaktach międzyludzkich.

 

Witam sie z rańca, u mnie słoneczko i -11 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rAsia dzięki za dobre słowo, ale Wy to macie dopiero piękny nowoczesny i pomysłowy domek, chylę czoła. Powiedz mi co to za deski dębowe bo są po prostu CUDOWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a w tej chwili jestem na etapie właśnie wyboru podłogi do holu i salonu:) Poratujesz?:)

 

hihihi, nie wiem czemu tytul skojarzyl mi sie z browarkiem :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rAsia dzięki za dobre słowo, ale Wy to macie dopiero piękny nowoczesny i pomysłowy domek, chylę czoła. Powiedz mi co to za deski dębowe bo są po prostu CUDOWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a w tej chwili jestem na etapie właśnie wyboru podłogi do holu i salonu:) Poratujesz?:)

Hej:D. Dechy dębowe 22mm grubości, 150mm szerokości, długość baaardzo różna:), dodatkowo fazowane na moją prośbę. Załatwiał i kładł mi je forumowy Ghost34:). Są cały czas rewelacyjne! Nawet moje Dipsy nie dają im rady;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rasiu, ja też jestem pod wrażeniem Twojego domku, przepięknie po prostu, każdy detal wysmakowany, super, bardzo mi się podoba, prostota i natura, PIĘKNIE !!! BRAWO!!! Podłogi dębowe po prostu śliczne. Mam pytanie odnośnie grzejników kanałowych, jaki to model i czy jestes z nich zadowolona? Może masz jakieś przemyślenia w tym temacie już jako ich użytkowniczka. Czy wybrałabys je ponownie? Pozdrawiam :bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...