Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej,

Ładne wio, bardzo ładne. Od siebie pogoniłaś i do mnie przyszedł śnieg, bratki czekają w garażu na posadzenie....

Hej Wiolaszku!!! :lol:

No pogoniłam, bo u mnie dzisiaj poprószyło, pograciło, ale od razu roztopiło i było pięknie:cool:.

A tych bratków to szybko nie posadzisz;)... potrzebujesz jakiegoś wsparcia łapek dodatkowych do roboty:)

 

Masz moje wsparcie w Matyldzie;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam napisać, że wio nie zadziałało u nas, bo rano było biało dookoła, a teraz śnieżyca, że hej :(

A propos klikania, to ja się zalogowałam ale i tak wyskoczył tekst o końcu konkursu :(

 

Ja dziś wiosnę widzę wszędzie:lol:. Zwłaszcza w sklepach i na giełdach ogrodniczych:lol2: Wczoraj wróciłam z pełnym bagażnikiem:cool:.

 

Buziaki posyłam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floksy am u sąsiadki gratis... nawet miałam u siebie już.. ale mi nie pasiły i wykopałam z bryłą ziemi, ale jej na zimę nie zadołowałam.. ciekawe czy zdechły...

Inne z listy mam, oprócz agapanty...

Idę googlować co to...

Ja dziś kupiłam echinaceę i jakieś białe nie mam pojęcia co to, ale ładne to kupiłam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Floksy am u sąsiadki gratis... nawet miałam u siebie już.. ale mi nie pasiły i wykopałam z bryłą ziemi, ale jej na zimę nie zadołowałam.. ciekawe czy zdechły...

Inne z listy mam, oprócz agapanty...

Idę googlować co to...

Ja dziś kupiłam echinaceę i jakieś białe nie mam pojęcia co to, ale ładne to kupiłam....

Jeżówki mam, tylko mało, bo nie dostałam ładnych białych w zeszłym roku.

Ja dalej uparcie biało-niebiesko sadzę;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mieć miks kolorów.. ogród ma być wesoły...

Jeżówki i to te purpurowe, a jeszcze chce kilka kosaćcy i to te stare odmiany, oraz rudbekii...

I na tm bym moje kwiatkowe poszukiwania skończyła...

Noo muszę kupić kilka szczepionych na pniu... ale sama jeszcze nie wiem co ... gdzie to już mniej więcej wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Duszku:D. Miałeś do mnie wpaść!!! i co???:p

 

 

 

Martuś, ja mam konto Progres w Nordei. Jest wyżej oprocentowane, możesz wpłacać ile wlezie ale wypłacać bezkarnie;) tylko raz w miesiącu. U mnie działa. Lubię to konto i traktuję je jak koło ratunkowe;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, ja mam konto Progres w Nordei. Jest wyżej oprocentowane, możesz wpłacać ile wlezie ale wypłacać bezkarnie;) tylko raz w miesiącu. U mnie działa. Lubię to konto i traktuję je jak koło ratunkowe;).

 

dzieki za jakis slad , zaraz sprawdze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Duszku:D. Miałeś do mnie wpaść!!! i co???:p

 

 

 

Martuś, ja mam konto Progres w Nordei. Jest wyżej oprocentowane, możesz wpłacać ile wlezie ale wypłacać bezkarnie;) tylko raz w miesiącu. U mnie działa. Lubię to konto i traktuję je jak koło ratunkowe;).

 

jesli jeszcze moge to bede po 16 kwietnia:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez zmian, ale można głosować na inne zdjęcia :cool:

wiem, wylazł mój świński charakter :oops:

Echhh... doszło tyle pięknych zdjęć, że gdzie ja z tą moją marną wiosną...:oops:, w dodatku tylko co przyszła i poszła sobie:(

Może ona to moje wio wzięła sobie tak do serca, że to do niej...:rolleyes:

Masz dla mnie Jamlesiku jedną pestkę swojego koktajlowego cuda? a może jedną francę;):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...