Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Zajrzałam na stronkę, wygląda fajnie :) A w dotyku? fajnie zaciemnia?

Ufff... kupiłam rzutem na taśmę:lol2: ostatnie dwadzieścia metrów! Jest to 100% len, nie zaciemnia całkowicie, ja się w nim zakochałam, jak tydzień temu kupiłam kawałek i przyłożyłam do okien:). Przed uszyciem muszę go zdekatyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, Malka mnie wysłała do Ciebie w sprawie tarasu, mozesz w wolnej chwili psytryknąć zdjecie jak wygląda po zimie? Chyba 3 rok już będzie miał, czy młodszy? I co to jest? modrzew?

Myślę nad drewnianym ale mam olchę, o innym mąż nie chce słyszeć ze wzgledów kasowych i chciałabym zobaczyć jak drewniany mniej wiecej wygląda po pewnym czasie..

Wiolaszku, obiecuję wkleić wieczorem, teraz jestem na zakupy z Młodym umówiona;)

To jest modrzew syberyjski, z olchy mam ścieżkę z pieńków przed tarasem, chyba w dzienniku ją widać. Olcha niczym nie impregnowana po 3 latach jest bardziej brązowa, taras raz olejowany jest szary, ale ja właśnie taki chciałam i dlatego kupiłam ten modrzew:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia daj namiary na Twoje mebeli tarasowe no i koniecznie pokaż ten taras. Nota bene piękny masz dom :) i w pięknym miejscu położony :)

Meble tarasowe kupione z przeceny chyba w LM za jakieś śmiesznie małe pieniądze:)

Dziękuję za miłe słowa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolaszku, obiecuję wkleić wieczorem, teraz jestem na zakupy z Młodym umówiona;)

To jest modrzew syberyjski, z olchy mam ścieżkę z pieńków przed tarasem, chyba w dzienniku ją widać. Olcha niczym nie impregnowana po 3 latach jest bardziej brązowa, taras raz olejowany jest szary, ale ja właśnie taki chciałam i dlatego kupiłam ten modrzew:).

 

 

Super, dzięki, czekam na zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasiu ta pileczka tenisowa to chyba psi niezbednik w kazdym domu, ulubiona zabaweczka naszego Okrucha :lol:

Tak, tak... chociaż podobno jest niezdrowa i nie można pozwolić piesom jej dziamgać w pyszczku, ale do aportowania jest idealna:D. Gorzej jak wpadnie w rabaty;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasu - jak często go olejujesz ? Kiedy ostatni raz to robiłaś?

Hej:). Raz był olejowany, zaraz po ułożeniu. Miałam powtórzyć olejowanie w zeszłym roku, ale jak się zabrałam za mycie myjką ciśnieniową i po godzinie miałam umyte 5 m2, a taras ma 60, to się poddałam;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... chociaż podobno jest niezdrowa i nie można pozwolić piesom jej dziamgać w pyszczku, ale do aportowania jest idealna:D. Gorzej jak wpadnie w rabaty;).

 

noo, my naszemu schowalismy jak zaczal miec problemy z lapkami. byl bardzo nieszczesliwy, pierwszego dnia moje male nieszczescie przeszukiwalo caly dom w poszukiwaniu pilci. musielismy znalezc mu cos innego, teraz na topie sa plastikowe wielkie butelki po napojach :D tylko nasz maly dziabąg nauczyl sie odkrecac z nich korki a potem dziamlac je w buzi, wiec zabawa butelkami tylko przy naszej obecnosci. no i oczywiscie wielka pilka nozna z materiału :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rasia za zdjęcia. Tak sobie myślę, czy po olejowaniu ten odcień jest żywszy troche? Bo że Ty masz szary to kwestia doboru rodzaju drzewa, tak?

Oczywiście, że będzie żywszy:). Po zmoczeniu przez deszcz jest żywszy, po umyciu myjką ciśnieniową wraca do koloru zbliżonego do wyjściowego. Olejowanie co roku nie dopuści do takiej szarości jak ja mam. A olcha chyba nigdy by tak nie zszarzała:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołego po świętach Rasia! :)

Widzę, że w dobrym momencie zajrzałam, bo też przymierzamy się do tarasu z drewna. Tylko jeszcze nie mam pojęcia z jakiego.

Najlepiej, żeby był jak najmniej kłopotliwy. ;) Ale trochę przeraża mnie to mycie. Zwłaszcza po zimie.

 

Wiolasz, no to Ci zazdroszczę, bo ja na razie nie wiem, co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołego po świętach Rasia! :)

Widzę, że w dobrym momencie zajrzałam, bo też przymierzamy się do tarasu z drewna. Tylko jeszcze nie mam pojęcia z jakiego.

Najlepiej, żeby był jak najmniej kłopotliwy. ;) Ale trochę przeraża mnie to mycie. Zwłaszcza po zimie.

 

Wiolasz, no to Ci zazdroszczę, bo ja na razie nie wiem, co robić.

 

Hej Viga:D. Ja nie myję... tylko raz spróbowałam;)... nigdy więcej... ja chcę mieć szary taras!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia tak z ciekawości pytam - pod myjka znikał ten piękny szary? ja też mam modrzew ale nie ryflowany a gładki i właśnie chciałam uzyskać taki efekt jak u Was ale to tylko matka natura potrafi. W kazdym razie wyszło niezle - potraktowaliśmy go szarym olejem i mnie sie podoba, tyle że wciąż nie skończony jest ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...