Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Wow Rasia Ty to masz głowę i gust, super wysyłam to co mój mężuś porysował. Widzę, że to co zaproponowałaś to ta kostka z granitową posypką czy znasz jakieś opinie na jej temat bo zachodzimy w głowę czy ją brać bo jest bardzo ładna, ale mam informację od pana, który układa kostkę, że ponoć bardzo się brudzi i ludzie narzekają.Powiedz czy Ty robisz takie projekty jeśli tak to napisz mi na prywatne konto([email protected]) co i jak,ok? Tam przed domem myśleliśmy zrobić odbojówkę i za nią takie skarpki obsadzone bo jest spory spadek ok 5% na całości działki. Garaż planowany po lewej stronie . Ok narazie pozdrawiam z wietrznego Podkarpacia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki, teraz po kazdym etapie edukacji sie dzieci testuje :bash:

Koniec nauczania zintegrowanego - test kompetencji, koniec podstawówki - następny itd....

 

Emiranda, ja nie nagradzam sukcesów w szkole prezentami. Moze zimny chów, ale od początku wpajam, że on się dla siebie uczy, a że mam fart bo dla młodego samo posiadanie wiedzy juz jest nagrodą, wystarczy mu "super synu, gratuluję i jestem z Ciebie dumna" - radość bezcenna:)

 

Natomiast nie ukrywam,ze dość często dzielność u lekarza, na badaniach, operacjach itp nagradzam hojnie...ale po tym co on biedusia przechodzi, to głupia zabawka,konsola czy inny duperszwanc na poprawę humoru mu się należy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, myślałam,że praktykujesz nadal, tylko ,że tak powiem "mniej motywująco" ;)

 

To było jednorazowo, do dzisiaj się tego wstydzę, gdzie ja miałam głowę :)

 

Wiesz czlowiek niestety popelnia czasami takie głupie błedy, które rozpamiętuje chyba do konca zycia przynajmniej ja.

 

Mocno mi to utknęło w pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia a może taka kosteczka? Ja bym tam u Ciebie zawijasów nie wprowadzała... Przy okazji - to mój kostkowy faworyt. Zarówno kształty, struktura jak i ułożenie. Ja z tych, co im prościej, tym lepiej ;)

Jest oczywiście dostępna w kolorach szarym i antracytowym:

http://www.awbud-wyrobybetonowe.pl/upload/multimedia//531/posejdon-3_main.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, to nie dla mnie kosteczka, tylko dla b_stroz:).

 

Tarciu, wiem, wiem... obiecałam fotkę migdałka, ale nie zdążyłam dzisiaj cyknąć fotek za dnia... jutro się poprawię:).

 

 

 

 

Nie wiem czy uda Ci się zobaczyć to co zrobił mo mąż- zarys tego co gdzie wysyłam jeszcze raz a jakby nadal był problem to podaj e-maila to wyślę Ci

Napisałm do Ciebie na e-mail:).

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasiu,

u mnie też smardze obrodziły i chętnie sama bym coś upichciła - ale się boję, że coś pomylę, że to nie smardze itd.

Masz jakiś sposób na rozpoznanie, czy to one na pewno...Bo tak odchodzić przed ukończeniem domu nie wypada...;)

Przekrawam tak jak na zdjęciu, jak pusty w środku i główka połączona z nóżką - to smardz:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...