Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasiu też nie wszystkie chwasty wywalam. Mam takiego przy kompoście, który się nam bardzo podoba... do czasu gdy wydaje nasiona - gorsze od rzepów, malutkie wredne kuleczki obsypujące wręcz moje psy, które oczywiście mają pod tą roślinką ważne interesy do załatwienia :mad:

 

potem wydłubywanie z włosów tego draństwa to katorga. I uwielbiam mchy, których mam mnóstwo, zamiast trawy :lol2: a chodzi się po nim na bosaka... bosko

Ja zamiast trawy mam koniczynę i też z nią nic nie robię:). Ale wydłubywania rzepów z kudłów Filipa nienawidzę:no:... czasem muszę wspomóc się nożyczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Twoje zdjęcia z ogrodu to chyba podkolorowane są :D

Piękne!

 

A bratki zimowe przeżyły to swoje zaburzenie w zegarze wewnętrznym?

Hej Dorciu!:D Bratki przeżyły i mają się świetnie:D... cały czas kwitną jak szalone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolcia, brawoooo:wave:. Już do Ciebie biegnę skończoną łazienkę oglądać!:cool:

 

 

 

 

Nie wiem co Wy chcecie od tych zdjęć:rolleyes:... zieleń jest po prostu zielona, aż nudna... A kwiatków mam proporcjonalnie w ogrodzie tak mało, że muszę je robić w macro, bo inaczej nikt by ich nie zauważył:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Rh.:) Cześć Kochana!:D Czekam na Was!:cool:

 

 

plus czy minus ? mów do mnie dużymi drukowanymi :) jadę za chwilę na giełdę i mam ochotę kupić coś ładnego a znam żurawki, tawuły i pęcherznice - żadne nie jest ładne ;)

 

 

Czekasz ???? kurde, no coś trzeba bedzie z tym zrobić :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus czy minus ? mów do mnie dużymi drukowanymi :) jadę za chwilę na giełdę i mam ochotę kupić coś ładnego a znam żurawki, tawuły i pęcherznice - żadne nie jest ładne ;)

 

 

Czekasz ???? kurde, no coś trzeba bedzie z tym zrobić :yes:

 

RODODENDRON :lol2:

 

Akurat wszystko co wymieniłaś jest ŁADNE:yes:, może tylko nie kwitnie zbyt spektakularnie;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RODODENDRON :lol2:

 

Akurat wszystko co wymieniłaś jest ŁADNE:yes:, może tylko nie kwitnie zbyt spektakularnie;).

 

serio :o takie ma malutkie kwiatuszki i taki zdrewniały :o

dobra, ja się nie znam

 

 

no własnie o te kwiatki chodzi - liscie ładne, ale kwiatostany dla mnie - do obcięcia.

Chcę ładne kwitnące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...