Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Rasia a Ty już wszystkie cebule Posadziłaś?

 

A czytałaś co zrobiłam wczoraj cały dzień:rolleyes:... nic, psińco... 20 cebul i finito:lol2:, a dzisiaj drugie pół dnia lało, a pierwsze byczyłam się u kosmetyczki:cool:, więc cebule czekają do przyszłego tygodnia, bo weekend mam baaaardzo zapracowany;):D.

 

aleś mi dała bobu ... zawzięłam się ale i tak nie znalazłam, żadnej sałaty. która kwitłaby na tak mięsistych pędach i to w dodatku cała masa kwiatków zamierza zakwitnąć :jawdrop::bash::bash::bash: jesteś pewna, że to sałata była

Jak nie będzie jutro padać to cyknę Ci zdjęcie tej "bobiastej";) sałaty w całej okazałości;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czytałam.....czekam na wenę, żeby na privy poodpisywać;)

ja dzisiaj cały dzień w ogrodzie siedziałam bo w końcu wzięliśmy się za naszą niezagospodarowaną część ogrodu i chcemy przed zimą wyjść "na prostą";), no i moje cebule ( w znacznie mniejszej ilości niż Twoje)będę sadzić w przyszłym tygodniu;)

Nie przepracowywuj się, mam nadzieję że weekend przyjemny będzie:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki spokojnie z tymi cebulami. Można sadzić do końca października:wiggle:

Ja nawet jakbym chciała teraz, to nie mam gdzie, bo na kwietniku nadal kolorowy jarmark.:lol2: Czekam aż wszystko skończy kwitną;)

Rasiu piękne fotki w dzienniku:jawdrop:I ogród też piękny:jawdrop:

Miłego weekendu:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki spokojnie z tymi cebulami. Można sadzić do końca października:wiggle:

Ja nawet jakbym chciała teraz, to nie mam gdzie, bo na kwietniku nadal kolorowy jarmark.:lol2: Czekam aż wszystko skończy kwitną;)

Rasiu piękne fotki w dzienniku:jawdrop:I ogród też piękny:jawdrop:

Miłego weekendu:bye:

Dziękuję Kochana:wiggle:.

 

Z cebulami się nie spieszę, bo mam jeszcze mnóstwo innej pracy w ogrodzie, ale tam gdzie wypieliłam już powoli wsadzam:).

 

 

 

 

 

 

 

 

:-x

 

 

 

 

 

Mam teraz gorszy problem... pięć minut temu zlokalizowałam gniazdo szerszeni w dziupli starej Babci Wierzby :evil:. Dopiero na poniedziałek umówiłam się na likwidację tego gniazda... obiecuję zrobić fotorelację;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana jak pieknie :) co to za trawka na przedostatnim zdjeciu? widzialam taka na targach ale juz nie mialam wolnych rak by dokupic,a zamowilabym chetnie na necie.

miscanthus sinensis, niestety nie pamiętam odmiany, ale z pewnością nie czerwony, bo ten u mnie wygląda tak:

Ogr%25C3%25B3dIMG_8785.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zazdroszczę takiego leżenia i to jeszcze w jakim towarzystwie :)

 

Trawy faktycznie cudniaste...

Dzięki Amtluś, ale dziesięć minut wszystkiego dzisiaj poleżałam...;)

Byłam dziś na święcie zaprzyjaźnionego Salonu Samochodowego:) Się działo.............

 

Gumy się paliło...

ToyotaIMG_8832.jpg

 

I pod górkę się jeździło...

ToyotaIMG_8824.jpg

 

 

A wieczorem byłam na koncercie Perfectu...:cool:

 

Ale Panowie dali czadu...:cool:

 

PerfectIMG_8897.jpg

 

PerfectIMG_8882.jpg

 

PerfectIMG_8907.jpg

 

PerfectIMG_8959.jpg

 

Chłopaki! Wielki SZACUN!!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...