Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasia, nie wstydź się. Ja jak musiałam przeprowadzić swojego psa na drugą stronę tęczy, to myślałam, że mi serducho pęknie. Pierwszy raz w życiu widziałam pas, który płakał i wiedział dokładnie co się z nim dzieje i że niestety wet przyjechał go uśpić :cry: Do dziś pamiętam jak się żegnaliśmy i moją totalną rozpacz :(

 

trzymaj się kochana :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasia- nawet sobie nie próbuję wyobrazić tego co teraz przeżywasz ...... już mam łzy w oczach kiedy to czytam i pomyślę o mojej Dorze ( ma 10 lat)

........i nie wstydź się swoich uczuć ...po prostu jesteś CZŁOWIEKIEM ......przytulam mocno i myślami jestem przy Was :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból jest nieopisywalny. Rozpaczam jak przy chorobie najbliższego członka rodziny, ale Filip jest moją rodziną, miałam mieć trzecie dziecko, syna Filipa, nie udało się, pojawił się On... pojawił się, mała czarna kulka podbiegła do mnie gdy byłam na feriach z dziećmi, położył się pod moimi nogami i... został. Potem była nauka, szkolenie pierwszego i drugiego stopnia, praca z dziećmi i szkolenia ratownicze, setki godzin spędzone razem na gruzach, poligonach, w jaskiniach. Razem spaliśmy w małym namiocie, czasem w samochodzie... ten paskudny skorupiak oszukał mnie tak okrutnie... przecież On ciągle biega, je, merda ogonem, to że wolniej biega zwalałam na kark wypadających obu rzepek kolanowych, kasłał w sierpniu, lekarze leczyli Go na zapalenie krtani... a to już musiały być przerzuty do płuc. Nie powie mi czy cierpi i jak cierpi, chociaż jest tak mądry, że prawie gada, ale o swojej chorobie milczał... chociaż teraz z wracając myślami, widzę, że czasem chciał mi o niej powiedzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...