Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki kolor fugi - doradźcie.


BRATER

Recommended Posts

  • 10 months później...
  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z grubsza pod kolor, ale teraz mam ciemniejsze i też jest ok.

Od pewnego czasu wszystko testuję, podobnie było z fugą. Próba na małym kawałku gdzieś "w szafie" i wszystko jasne. Od razu wiadomo, czy się podoba czy nie. To m.in w związku z tym, że fuga na próbnikach w sklepach różni sie trochę od tej w realu, to "macanie" przez klientów nie może pozostać bez wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...

Cześć, potrzebuję pomocy w doborze koloru fugi 2mm do płytek z serii Venis Katmandu.

Do płytki Beige wybrałam kolor Mapei Beż 132 (na zdjęciu Jaśmin 130 ale chyba za jasny)

Do Katmandu Dark - Mapei Szary 113

Jaki kolor wybrać do Katmandu Moka (środkowa płytka na zdjęciu)? Wydaje mi się, że brąz ze zdjęcia nie pasuje.

Może do wszystkich będzie pasował beż ?

20140529_011047.jpg

Edytowane przez Łukasz&Ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 9 years później...

Witam Wszystkich !!!

 

Kupiłem płytkę klinkierową ZOYA Assaro Beige ( z tyłu na odwrocie CERRAD ). Mam problem z doborem fugi. Probowałem cos dobrać ze wzroników MAPEI ale na moje oko kolory sie gryzą. Glownie kolory mijaja sie "temperaturowo-kolor". Zrobiliśmy probe z barwa 133. Po wstepnym doborze w sklepie niby ok ale po zafugowaniu czesci płytek kolor wpada odcieniem/barwą w "fiolet". Chciałbym zeby kolor fugi był zbliżony do koloru płytki. . Moze ktos z Was miał podobny dylemat z ta płytką. czekam na jakies wskazowki. Dzieki za pomoc. Dołączam link do płytki. https://www.banyo.pl/pl/products/asaro-beige-11-x-60-cm-plytka-klinkierowa-drewnopodobna-11825.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...