Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam,

 

Własnie dzisiaj przyjechały do mnie drzwi PDOP2 100 oraz ścianka boczna PPS100. Tez długo szukałem i w końcu się zdecydowałem na ravak (cena była akceptowalna, a wygląd tez ma nowoczesny) Jeśli chodzi o montaż to pierwsza klasa (wszystko przemyślane i super spasowane) w sumie całość postawiłem samemu w 1h zupełnie się nie spiesząc. Zobaczymy jak będzie z utrzymaniem czystości ale to już inna bajka. Jak narazie jestem super zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Aquaform Silva - zachowują się rewelacyjnie, ale po każdym przysznicu zbieramy wodę/parę z drzwi specjalną "ściągaczką" do wody.

Kupione przez internet za 1400zł

 

http://www.aquaform.com.pl/var/upload/produkty/silva-drzwi-pojedyncze-prawe714578744/silva-drzwi-pojedyncze-prawe714578744.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
jestesmy na etapie projektowania lazienki i musimy zdecydowac jakie wstawic drzwi wnekowe do prysznica. projektantka mowi ze w otwieranych za kazdym razem po wyjsciu mamy wode na podlodze i radzi drzwi rozsuwane. jakie sa wasze opinie? czy czyszczenie rolek nie jest bardzo uciazliwe? czy sa jakies drzwi z rolkami tylko na gorze? bede wam wdzieczna za pomoc:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie drzwi łamane - nie mają wad rozsuwanych (czyści się ciężko) ani otwieranych (kapanie). Łamią się do środka więc nic nie kapie i czyści się bardzo dobrze. Niektóre "biefoldy" mają taki mechanizm, że można je złożyć albo do wewnątrz albo do zewnątrz (jedno pchnięcie pozwala na zmianę ustawienia). Przerobiłam w domu wszystkie możliwe warianty plus szybkę "duop" i te łamane zdecydowanie najlepsze (o ile występują dla danej szerokości).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozsuwane i w życiu już tego błędu nie popełnię. Nie mam zdrowia szorować szczelin szczoteczka do zębów.

 

W nowym domku najprawdopodobniej zdecyduję się na zasłonkę, ale też i prysznice zaprojektowałam ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestesmy na etapie projektowania lazienki i musimy zdecydowac jakie wstawic drzwi wnekowe do prysznica. projektantka mowi ze w otwieranych za kazdym razem po wyjsciu mamy wode na podlodze i radzi drzwi rozsuwane.

 

Wolę wycierać wodę z podłogi niż czyścić prowadnice szczoteczką do zębów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam otwierane w 2 łazienkach koło niven i rondo (kabina półokrągła). Kapanie przy wyjściu z prysznica to żaden problem. Spadną może 3 krople na podłogę i tak zawsze mam ręcznik ("dywanik") na podłodze do wycierania nóg wiec nim wytrę te krople i śladu nie ma. Faktycznie lepiej wyglądają drzwi otwierane i są sto razy łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Ja innych w ogóle nie brałam pod uwagę i jestem z tego rozwiązania zadowolona Edytowane przez Monika_Gdynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...