Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pomysły na wykusz, ale nie jadalnia??


sviola

Recommended Posts

hm, wlasnie planuje ogrzewanie na parterze jako podlogowe. jak zmienie zdanie, to wydaje mi sie, ze wykusz jest bardzo widocznym miejscem i nie chcialabym szpecic go kaloryferami. Sa inne okna pod ktorymi mozna je umiescic;)

 

Jezeli macie inne zdjecia to poprosze:)

A moze juz ktos ma wykusz w podobnym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy taki specyficzny wykusz, jak się patrzy od zewnątrz to jest zawieszony w powietrzu. Wewnątrz jest jakby wielki parapet z trzech stron otoczony szybami. Aż się prosić, żeby tam właśnie zrobić takie siedzisko. Mąż jeszcze wymyślił, że zrobi na nim matę podgrzewającą dupkę - taki bajer. Kaloryfera oczywiście nigdzie tam nie będzie, bo na całym niemal parterze będzie podłogówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Ja bym w wykuszu zrobiła główne miejsce wypoczynkowe dla gości, a tam gdzie teraz jest kanapa - kącik telewizyjny i bibliotekę. Wówczas nie będzie sytuacji w której goście siedzą twarzą do telewizora zamiast do siebie nawzajem (tzw. ołtarzyk telewizyjny). Poza tym będą siedzieć bliżej kominka.

 

http://img26.imageshack.us/img26/5755/zdjcie0735w.jpg

Ponieważ skróciłam trochę ścianę nośną pośrodku domu, dodałam jeden słup konstrukcyjny w salonie oraz przedłużyłam ściankę przy schodach.

Poszerzyłam też o jakieś 20 cm wiatrołap i cześć korytarzyka kosztem części telewizyjnej - teraz można lekko przesunąć drzwi z wiatrołapu do holu w lewo co zapobiegnie kolizjom z drzwiami łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...