Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

no piknie tam u Was! I jak przystało na górali bagiennych ;)
Lachów dokładniej ;-) Kiedys może zrobi sie jeszce przytulniej.... kilku rzecy jeszce brak Pzdr.

 

Pozdrowienia od Laszki dla Lachów :) Świetnie u Was jest, chociaż ja kilku elementów wystroju pozbyłabym się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MAGZIEM jak sie uzytkuje ten stol? Strasznie mi sie takie podobaja, tylko sie boje ze sie bardzo rysuja...

Jeszcze nie wiem, ponieważ dopiero go nabyłam. Ale też boję się żeby się nie rysował i gdy będę przyjmowała gości dam jakiś bieżnik i podkładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie podpowiedzi, co zrobić z naszym salonem (to ten z podciągami :D ) - dziękuję, kilka pomysłów jest naprawdę niezłych. :D

Rzeczywiście zasłony rude ożywiłyby wnętrze, muszę się jeszcze zastanowić czy dobrze bym się czuła w takich kolorach. O turkusie też myślałam, pięknie się komponuje z czekoladowym, a więc byłby kontrast dla kanapy. Jasne lniane to najbezpieczniejsze wyjście i chyba takie sobie na lato zafunduję. :)

 

Podciągi chyba rzeczywiście zostaną jak są... :D

 

mnie najbardziej podoba się komplet wypoczynkowy co to za cudo :o

Haha, no niektórych przeraziła ilość poduch. :lol: Powiem wam, że na żywo wygląda to mniej przytłaczająco, a kanapa jest tak głęboka że bez tych poduch nie da się siedzieć. Z resztą są bardzo wygodne do oparcia. No i nie po to taką właśnie kanapę kupiłam, z tyloma poduchami, żeby teraz się ich pozbywać. :wink:

Kasiu, ten komplet kupiliśmy w Agata Meble, ale nie pamiętam już jak się nazywa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie podpowiedzi, co zrobić z naszym salonem (to ten z podciągami :D ) - dziękuję, kilka pomysłów jest naprawdę niezłych. :D

Rzeczywiście zasłony rude ożywiłyby wnętrze, muszę się jeszcze zastanowić czy dobrze bym się czuła w takich kolorach. O turkusie też myślałam, pięknie się komponuje z czekoladowym, a więc byłby kontrast dla kanapy. Jasne lniane to najbezpieczniejsze wyjście i chyba takie sobie na lato zafunduję. :)

 

Podciągi chyba rzeczywiście zostaną jak są... :D

 

 

Haha, no niektórych przeraziła ilość poduch. :lol: Powiem wam, że na żywo wygląda to mniej przytłaczająco, a kanapa jest tak głęboka że bez tych poduch nie da się siedzieć. Z resztą są bardzo wygodne do oparcia. No i nie po to taką właśnie kanapę kupiłam, z tyloma poduchami, żeby teraz się ich pozbywać. :wink:

Kasiu, ten komplet kupiliśmy w Agata Meble, ale nie pamiętam już jak się nazywa. :)

 

 

 

U was i kanapa sliczna i kominek i caaaaala ta przestrzen !!! ahh super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że nie mam takich widoków za oknem jak Igor i Celina - bo gdybym miała to chyba nic innego nie byłabym w stanie zrobić tylko stać w oknie i podziwiać :) A kominek to jeden z moich ulubionych. Czy można wiedzieć jak sprawuje się trawertyn na kominku? Bo bardzo chciałam takowy a mój kominkowiec odradza, że niby szybko się brudzi i niszczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)A kominek to jeden z moich ulubionych. Czy można wiedzieć jak sprawuje się trawertyn na kominku? Bo bardzo chciałam takowy a mój kominkowiec odradza, że niby szybko się brudzi i niszczy?

 

jak na razie po jednym sezonie nie moge nic złego powiedziec. Oczywiście na tym "parapeciku" przy wkładzie troszke sie pobrudził w szczelinach ale nie widac z daleka dopier trzeba bardzo blisko pdejść i popatrzec żeby dostrzec. Ten trawertyn jest polerowany i pory są wypełnione jakąś zywicą Podobno sa tez inne nie szlifowane z porami - je ciężko utrzymac w czystosci.

 

(...) Skąd dywanik? I ile kosztował jeśli można wiedzieć? :)

dywanik z komfortu kupiony jako resztka wykładziny "z metra" za połowę ceny. nie pamietam ceny poniewaz kupowalismy kilka w jednym dniu Reguralna cena to 98 zł m2 jako resztka poszło za 50 czy nawet 40 % ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moj salon, jeszcze nie skonczony - mieszkamy niecaly miesiac, brakuje dodatkow, firan i stolu jadalnianego, ktory przyjedzie w piatek :)

 

http://img91.imageshack.us/img91/2176/1005305.jpg

 

 

 

http://img140.imageshack.us/img140/6482/1005304g.jpg

 

 

i lampa

 

http://img684.imageshack.us/img684/1999/1005349k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...