Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

mi też się to nie widzi. martahp napisała dokładnie to, co nasunęło mi się na myśl - pomysł nawet fajny, no ale obawiam się, że to się o kicz otrze. ja z tych, co wolą na ścianie powiesić obraz autorstwa nieznanego studenta, który się po prostu spodobał, ale jest oryginalny (w znaczeniu niepowtarzalny) i namalowany (lub wykonany przy użyciu innej "prawdziwej" techniki), ale przed każdym plakatem, reprodukcją czy wydrukiem będą się bronić rękami i nogami (no chyba, że w chodzi mi o powieszenie plakatu plakatu różowej chichuahy i nie mam zamiaru udawać, że on jest czym innym niż jest).

(argument cenowy do mnie nie przemawia - rodzice kupili bardzo niepowtarzalne cudeńka za przysłowiowe 2 stówki od "artystów" rozstawiających swoje prace na jarmarku. więc to )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jasne, że nie chodziło dokładnie o jakiś portret. Tylko, że sama koncepcja podzielenia jakiejś całości na fragmenty nie jest wg mnie dobrym pomysłem. Za to idea kilku małych 'obrazków' nie jest zła. Tylko, ze kompozycję tworzy się znając już poszczególne elementy. Nigdy na odwrót. Bo czasami może się udać, ale najczęściej nie...

A Agatah i tak zrobi wedle uznania, my tylko próbujemy pomóc :)

Duś, umarłam ze śmiechu przez różową chichuahłę (jak to się pisze?):rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tak powiedzieć.

 

Zasłony w salonie dobierane pod otaczającom przyrode.

 

Nie wiem, czy zasługujesz na "tom otaczającom przyrode" ....

 

PS Jeśli wyraz jest podczas pisania podkreślony czerwonym wężykiem, to znaczy, że coś z wyrazem jest nie tak ... Może trzeba do słownika zajrzeć? Wybaczcie, ale przed chwilką czytałam dyskusję, że forum "schodzi na psy", bo ludzie są coraz bardziej niechlujni podczas pisania tekstów ... A tutaj taki "kwiatek" - nie mogłam się powstrzymać ... Wybaczcie OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Jeśli wyraz jest podczas pisania podkreślony czerwonym wężykiem, to znaczy, że coś z wyrazem jest nie tak ...

Uwaga słuszna, ale weź pod uwagę, że nie każdy ma włączone sprawdzanie pisowni w przeglądarce.

Tak więc tekst o czerwonym wężyku nie dla każdego może być zrozumiały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga słuszna, ale weź pod uwagę, że nie każdy ma włączone sprawdzanie pisowni w przeglądarce.

Tak więc tekst o czerwonym wężyku nie dla każdego może być zrozumiały :)

 

Przepraszam - zwracam honor wszystkim, którzy nie podpierają się nowoczesnymi technologiami i samodzielnie borykają się z meandrami języka polskiego ... Polska język - trudna język ...

 

Co do "poszatkowanego" obrazka ... Mam mieszane uczucia. Powieszone na ścianie kartony dają ciekawy efekt ;) ale inspiracja jakoś mnie nie przekonała ... Bardzo jestem ciekawa efektu końcowego. Mam nadzieję, że agatah się pochwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super facet, teraz to już zrobiło się naprawdę niemiło. Może miało być zabawnie, a jest żenująco. Każdemu zdarza się popełnić błąd. Ale jeśli już się zdarzy, to wypada się poprawić, a nie kompromitować dalej. Wiesz, to kwestia szacunku dla czytających. Przepraszam za off topic.

 

Agatah, pochwalisz się, gdy podejmiesz decyzję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - zwracam honor wszystkim, którzy nie podpierają się nowoczesnymi technologiami i samodzielnie borykają się z meandrami języka polskiego ... Polska język - trudna język ...

Ironia lekko nie na miejscu.

Bo widzisz, ja, informatyk, córka informatyka, żona informatyka, nie podpieram się nowoczesnymi technologiami i samodzielnie borykam się z meandrami języka polskiego.

I nie uważam, żeby język polski był jakoś szczególnie trudny.

Błędów z reguły nie robię.

 

A na przyszłość, bierz, proszę, pod uwagę, że skróty myślowe nie dla każdego muszą być jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o by dwa som koło kuchni.na lewo i na prawo.

 

 

ps tak duś lubie sobie popływać , można skakać ze salonu bo jest głebokość duża, bardzo duża to se czasami skamam.

 

 

o, Hausik, witaj,

dawno Cię nie czytałam, jak tam,?motorówki nie pordzewiały? ;)

 

i nie pisze się "skamam" ino "skakam" ;) :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mogę! Wlazłam między młot a kowadło! Z jednej strony super facet ze specyficzną konwencją (po trzecim poście już się ubawiłam ;)) a z drugiej informatyczka z klanu informatyków z zacięciem na adwokata ... Poddaję się ;) ;)

 

super facet - te poduszki co u ciebie leżom na kanapie to jak dla mnie za kudłate som ;) ;)

A z czystej "zowiści" zapytam: gdzie ty masz ten dom?! Z jednej strony morze, z drugiej las ... Ja co prawda osobiście jakoś za morzem nie przepadam (jego szum działa na mnie moczopędnie ;)) ale wygląda na to, że pięknie tam masz ...

 

P.S. Ja ci dam "baby" ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale przed chwilką czytałam dyskusję, że forum "schodzi na psy", bo ludzie są coraz bardziej niechlujni podczas pisania tekstów ...

 

Przejrzyjcie ostatnie 2 strony i znajdźcie kolejny powód, dla którego forum schodzi na psy... Tylko trolling trzyma się mocno :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...