Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Digi 21 bardzo podoba mi się twoja kuchnia i salon (wypoczynek tez jest super)

myślę o podobnym wystroju ale dopiero za kilka miesięcy bo mój salon dopiero się robi....

 

Dzięki kuchnia to Ikea złożona własnoręcznie z mężem wieczorami:-)) heh pamiętam jak po raz pierwszy jedliśmy pizze na kartonach upieczony w podłączonym po raz pierwszy piekarniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie zabrałem się za "upiększanie" salonu, kupiłem narożnik no i teraz czas na resztę.

Zastanawiam się czy do narożnika, będzie pasował stół taki jak na zdjęciach, tyle że nogi miałyby być w kolorze narożnika, a blat dębowy.

Na przeciwległej ścianie (za pufą) ma stać taka koza. Czy waszym zdaniem, będzie to wszystko do siebie pasować?

Aaa kolor ścian do zmiany, no i co na okna ?

^37B5B296AFAEF4F2D65B6F0A676E4BD852501E372AE4BAC661^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

p.jpg

v.jpg

cxcxbnbv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digi12 z nieba mi spadasz !!!

 

Po pierwsze piekny salon i kuchnia :rolleyes:

 

Mam pytanie co do zabudowy wysokiej w narozniku kuchni. Masz tam lodowke cargo i piekarnik. jaka masz szafke na dole w rogu? naroznik 128 cm? powiedz mi jak dopasowalas gore jesli na dole masz blende 7.5 cm ? Najlepiej jesli mozesz mi zrobic zdjecie z bliska tego miejsca ;) Z gory pieknie dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digi12 z nieba mi spadasz !!!

 

Po pierwsze piekny salon i kuchnia :rolleyes:

 

Mam pytanie co do zabudowy wysokiej w narozniku kuchni. Masz tam lodowke cargo i piekarnik. jaka masz szafke na dole w rogu? naroznik 128 cm? powiedz mi jak dopasowalas gore jesli na dole masz blende 7.5 cm ? Najlepiej jesli mozesz mi zrobic zdjecie z bliska tego miejsca ;) Z gory pieknie dziekuje i pozdrawiam

 

Marto linka dzięki sporo się na kombinowałam z ta kuchnia żeby wyszło jak wyszło:'))

szafka to dokładnie 120 narożna z jednej strony otwierana a z drugiej nie. Obok niej jest cargo a szafka z piekarnikiem stoi na blacie,który był docinany na wymiar z blatu 10 cm żeby wchodził pod okno. Blenda ma 4 cm. Zrobiłam zdjęcia jeśli chcesz coś jeszcze wiedzieć pisz. Aha i jeszcze jedno js jeszcze załapałem się na system faktum a wiem ze teraz jest inny i różnią się chyba wymiarami szafek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...