Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

orzeszkowa, twój salon pierwsza liga! coś a'propos niedawnej dyskusji na temat minimalizmu ;) pięknie

mam pytanie - czy dobrze widzę prostokątny biały kinkiecik u góry - co to takiego?

I drugie nie na temat - widzę kawałek schodów, wydających się podobnemi do mojej wizji schodów idealnych :) wrzucałaś je już w odpowiednim wątku? bo chciałabym zapytać co i z czego i ile cm itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że się Wam podoba, tym bardziej że zdjęcia jak wiadomo nie oddają rzeczywistości a te jeszcze są z telefonu. Najbardziej traci tapeta, która uwierzce mi jest chyba najwspanialszą ozdobą w całym domu. Także dywan kiepsko się prezentuje a to naprawdę fajny dywanik z takich grubaśnych filcowych sznurków.

 

eveee kinkiety to aquaform, mamy ten jeden rodzaj w całym domu, natomiast schodów nie moge jeszcze pokazać bo są przykryte i czekają na kolejne olejowanie. Ale to takie najzwyklejsze ze zwykłych - dywanowe na betonie - dębowe.

 

Kanapa natomiast mile zaskakuje ceną;) jak ktoś lubi taki styl to polecam. Jeden z foteli był od niej droższy.

Edytowane przez orzeszkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Stopnie schodów mają na pewno grubość 4 cm, pamiętam bo długo nad tym debatowaliśmy, natomiast wysokości podstopnic nie pamiętam,przy okazji sprawdzę.

 

Dzięki Ci wielkie, właśnie tyle chciałam wiedzieć. Nie sprawdzaj wysokości podstopnic, bo chodziło mi o grubość okładziny podstopnic i stopnic - ale pewnie była jednakowa. To ja tak niejednoznacznie chyba napisałam. Jeszcze raz dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...