Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jana9 widzę, że myślisz o krzesłach z Bo Concept model Vega. Mi też one się bardzo podobają ale dla męża były za niskie (mają hcyba koło 88cm wysokość siedziska). Zamówiłam bardzo podobne też z Bo Concept model Nico. Są wyższe (99cm) i trochę inaczej wyprofilowane oparcie w odcinku lędzwiowym. A krzeseł które by mi się spodobały szukałam już dość długo. Te są proste, oszczędne w formie no i ten wybór tapicerek jest powalający. Na razie czekam na nie. Mają być pod koniec listopada razem z białym szkalnym stołem:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam prośbę do użytkowników salonów wyłożonych płytkami - jak macie rozwiązaną kwestię cięcie płytek, np. przy oknie? chodzi o to, że nie wiem od którego miejsca zacząć układać je w całości, czy od wnęki okiennej, czy od ściany. Muszą jeszcze dobrze wyjść w miejscu, gdzie wchodzą do wiatrołapu (bo są te same), a to już w ogóle będzie mistrzostwo świata, jak mi się uda. Czy bardzo przeszkadza to wizualnie, jeśli nie są w całości przy ścianach? Płytki będą 60x60. fuga jak najcieńsza, chyba 1,5.

Mam wrażenie, że ostatnio bełkoczę bez sensu, ale może ktoś mnie jednak zrozumie...:bash:

 

Jakby ktoś jeszcze fotkę zapodał, to padnę ze szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczęła od wnęki okiennej całą płytką, albo chociaż większa połową :) Głęboką masz tę wnękę?

 

Zobacz jak kafle wyszły u Spirei (zdjęcie 3) .http://forum.muratordom.pl/entry.php?118706-dzień-dostaw-i-kafle-na-parterze

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Wy mi możecie pomóc drogie forumowiczki :rolleyes:

Mam problem z kolorami w salonie: Czy dobrze będzie wyglądało w salonie pomalowanie 2 ścian na szary platynowy Duluxa i dwóch na kawową pralinkę Duluxa- czy te dwa kolory nie będą się gryzły???

(Dodam że narożnik będzie szary a panele i okna mamy w kolorze złoty dąb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znów ja :wiggle:

Jeśli ktoś może pomóc to nadal proszę o radę.Kolory na ścianach tak jak pisałam wyżej, na kominku biało kremowy kamień i na wnęce obok kominka chcę wkleić tapetę (będą tam 3 półki drewniane) i w jaki deseń i kolor tapety pasował by do takiego salonu???

 

Ewelino,nie wiem czy ktoś się odważy ocenić używając tylko swojej wyborazni ten salon.

Dwa kolory na ścianach,kamień,drewno,tapeta...może chociaż jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie coś wrzucę ale kolorki dopiero się pojawiają- zaczęliśmy malować:rolleyes: A do tego jestem dzis w pracy i nie mam dostępu do zdjęć. Wszystko w pośpiechu dlatego na dniach muszę kupić tapetę i mam mętlik w głowie.

Spróbuję opisać lepiej: ścianka z drzwiami na ogród- kawowa pralinka, ścianka z oknem 1 i oknem 2(tam będzie tv)-obie na szaro, pierwsza wnęka tapeta, wysunięta do przodu ścianka kominkowa -jasny kamień, druga wnęka tapeta, i ostatnia ścianka(ona wychodzi naprzeciw tej z drzwiami na ogród) z wejścim do salonu- też kawowa pralina.

Mogę dać tylko link do projektu...http://www.archeton.pl/projekt-domu-kaprys_337_opisogolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...