Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kolega robi po prostu bramy , ale bardzo czysto robi spawy i wszystko, co można zespawać z profili metalowych dostępnych na rynku jest w stanie zrobić (jest chętny na takie robótki - zrobił mi również fajną pergolę na róże). jest to taka masywna robota, nie żadne delikatne chromy, więc nie wiem, czy o to ci chodzi. blaty niestety we własnym zakresie - dopasowuje się do nich. za to w sumie niedrogo wychodzi.

 

w planach był również taki stolik (łatwiejszy do wykonania), ale dziewczyny zagłosowały na tamten

 

http://i3.fmix.pl/fmi1035/0b3a072500042a9e5088cf7b/zdjecie.jpg

Edytowane przez Zielony ogród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie zdradziłabym, ale to stare meble ze sklepu, który już nie istnieje (podobno był to odrzut z eksportu do Włoch); były w jasnej lnianej tapicerce, która już po roku była brudna i nikt nie chciał sie podjąć czyszczenia, więc dałam je do tapicera (obicie z minevy - myje się jak skóra)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wielka ( dla mnie), a tak przynajmniej masz niepowtarzalna już kanape ;-) Wielkie dzieki za info o obiciu, spędza mi to sen z powiek. Lubie jasne kanapy, ale przy dwóch kotach i psie, który jak uzna, że ma brudną mordkę np. po wypiciu wody, obciera się o meble, to samobójstwo! Oszaleć można idąc ciągle na kompromisy, ale kto ma pszczoły ten ma miód...

 

Jeszcze tylko dopytam o te tkaninę w dotyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega robi po prostu bramy , ale bardzo czysto robi spawy i wszystko, co można zespawać z profili metalowych dostępnych na rynku jest w stanie zrobić (jest chętny na takie robótki - zrobił mi również fajną pergolę na róże). jest to taka masywna robota, nie żadne delikatne chromy, więc nie wiem, czy o to ci chodzi. blaty niestety we własnym zakresie - dopasowuje się do nich. za to w sumie niedrogo wychodzi.

 

w planach był również taki stolik (łatwiejszy do wykonania), ale dziewczyny zagłosowały na tamten

 

http://i3.fmix.pl/fmi1035/0b3a072500042a9e5088cf7b/zdjecie.jpg

 

Piękny ten stół/stolik :jawdrop:

Kojarzy mi się z meblami z Almi Decor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayday - mineva w dotyku jest niezwykle miła, a najlepiej to sobie zamów próbki - ja dostałam je bezpłatnie. podobne jest carabu. sa piękne jasne kolory - mazałam próbki różnymi tłuszczami i sosami - wszystko schodziło po przetarciu zimną wodą (oprócz podkładu revlona - na jasnej minevie został lekki ślad)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam mój nie urządzony salon z połączeniem mebli z innych parafii, nam się podoba :yes: Po nowym roku biorę się za dekorację okien ;)

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/salon.jpg

 

.

 

Pięknie sie zapowiada Moja wymarzona lampa i ghosty Aaaaaaaaa:wiggle: Miodzio biegne poszperac w twoim wątku i szykac inspiracji !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...