Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

maysee bardzo fajne, ciepłe klimaty :) też mam dechy na podłogach i uważam je za najlepszy wybor wnętrzarski jakiego dokonaliśmy :) czy macie jakieś dodatkowe miejsce do siedzenia - kanapę?

 

Miszaki Wasze wnętrza uwielbiam od dawna, zachwycam się co jakiś czas kolejnymi etapami powstawania i ogromem pracy, jaki włozyliscie ! do tego jest to absolutnie mój styl - no moze nieco "ocieplony" w moim wydaniu ;) Tylko jakos mi tak dobrze jak Wam nie wyszło...

Edytowane przez Kamilcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest kanapa ale jakos nie moge zrobic szybkiej fotki bo ciagle cos na niej lezy!

 

to czekam jak sie uda zrobic :)

 

Miszaki, gdzie znaleźliście tą pistacjową szafę? jest genialna! Gratuluje świetnych aranżacji!

 

myślę, że to znaleziona/kupiona za grosze i własnoręcznie odnowiona szafa :)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :) Szafa to znalezisko w komisie za 600 zł, ale warta jest może ze trzy razy tyle :) pomalowałam ją, chociaż wiosną dostanie jeszcze jedną warstwę. Obudowę kominka miałam w głowie (pomysł) są to węższe i krótsze deski niż na podłodze, kosztowały ok 150 zł w LM (najtańsze sosnowe, pomalowałam je na biało farbą akrylową). Na podłodze zamontowaliśmy z mężem sosnowe deski 2-giej klasy na legarach, o długościach przez całą szerokość salonu tj. ok 4,20 metra. Potem malowałam je 3 razy farbą do okien, a pomiędzy malowaniem lekko szlifowałam.

 

Co do mebli z Ikei, póki co mamy ich mało, faktycznie jak na jakość którą oferują są nieco za drogie (często w mdf, nie w drewnie etc). Lepiej coś kupić w Interkomisie i przerobić. Niestety sofa i fotel, poza Ikeą w tym stylu byłyby dużo droższe.

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszaki-coz ja moge napisac oprocz tego ze jest BOSKO!!!

JA MYSLALAM ,ZE TO JAKAS INSPIRACJA!!!!bARDZO CHETNIE USIADLABYM W WASZYM SALONIE!!!

Macie takie piekne turkusowe dodatki a ja wlasnie zawiesilam turkusowe zaslony i baaardzo chce turkusowy czajnik..CZY ORIENTUJECIE SIE MOZZE GDZIE MOGE TAKIE CUDO DOSTAC?

JESCZE RAZ GRATULUJE:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto nasz salon :)

Wykończanie domu potrakt

 

 

 

 

 

P1210357.JPG

 

P1210336.JPG

 

To są dwa miejsca które mnie się najbardziej podobają. Az człowiek już sięga ręką po kubek z gorącym napojem %centowym, niekoniecznie herbata i zasaida dostojnie ;) Gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszaki przepiękny, skandynawski salon!! :jawdrop:

 

Domanki nie wiem dlaczego ze stwierdzenia "mało indywidualności" robisz wywód o trwałości z IKEA, dla mnie to są meble jednorazowe (czyt. raz skręcone nigdy nie rozkręcone). Każdy urządza się tak jak lubi, ja wolę szperać w różnych sklepach niż kupić prawie wszystko od A do Z w jednym, no ale ja to nie wszyscy ;)

 

 

nie, nie - my skladalismy meble Ikea po raz 3ci gdy wprowadzilismy sie do domu. Juz za 2gim razem byly troche spinane dodatkowo, za 3cim razem tez, ogolnie da sie je 3 razy zlozyc, ale tez nie jest to cos co planowalismy. ot tak wyszlo.

Dla mnie podobnie, pare rzeczy z Ikea ok, ale jesli jest ich za duzo to zaczynam sie czuc jak w sklepie i mam to wlasnei wrazenie ze kazdy moze miec taki sam salon.... wlasnei taki brak indywidualnosci. Czasem rzeczy z Ikea sa dobrej jakosci a czasem ustepuja jakoscia innym firmom.

 

kazdy kupuje to co lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To racja, ale nie każdy ma czas i pieniądze na wyszukiwanie perełek, o renowacji mebli nie wspomnę.

spodobał mi się ten cytat, trafia w sedno

 

:D rozbawiłaś mnie okrutnie :)

 

Eh, kochana wiem o co chodzi, sama spędziłabym chętnie życie na wybieraniu tych niepowtarzalnych i niebanalnych przedmiotów do swojego domu, ALE

1. urządzanie swojego domu jest mimo wszystko wyczerpujące

2. jest tyle innych dylematów, typu "kochanie, właz na strych po otwarciu ma blokować drzwi do naszej sypialni, łazienki czy do pokoju dziecka?":bash:

2. ktoś musi na to zarobić :))

 

BTW wolałabym mieć w domu "kolejnego glutka" niż kolejny (idąc za asizo) "abażur w kształcie walca" :)

 

 

 

 

 

W IKEA jest wszystko podane na tacy i całe szczęście, że jest taki sklep. Ja żałuję, że mam do IKEA daleko...

Zakup pięknych dizajnerskich mebli to z kolei ogromny wydatek, a zamiana ich podrabianymi prosto z chińskiej taśmy produkcyjnej ? Nie będę się tu wypowiadać, co o tym myślę, polecam ciekawy artykuł

 

http://dynamiko.pl/pozostale-wiadomosci/2762-podrobki-czyli-o-podrabianym-designie-kolejny-glos-w-dyskusji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsza oryginalna Ikea niż podrabiany Ghost.

 

a tak może troche zbaczając z tematu - zauważyłyście, jak bardzo tegoroczne katalogi Ikei róznią sią od tych z kilku poprzednich lat? mam wrażenie, że chca pójść w stronę przytulności i starszej klienteli, nie tylko dla studentów i młodych małżeństw w tymczasowych mieszkaniach.

szczególnie w katalogu kuchennym jest kilka pieknych aranżacji.

Edytowane przez Zielony ogród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham IKE-E ,ale bardzo lubie tez moje podrabiane Eamsy;)-nie zaplacilabym za plastikowe krzeslo 1500 a lubie forme tego krzesla-szczegolnie za 270;)-wiec moznaby polemizowac na wszystkie strony w tym temacie;)

NAJWAZNIEJSZE ZEBYSMY CZULI SIE WSPANIALE W NASZYCH WNETRZACH-bez wzgledu czy to orginalny Missoni,Ikea czy meble inspirowane;)

Koniec koncow w naszych domach mieszkamy a nie tylko na FM pokazujemy;)

tak tylko skromnie wtracic chcialam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...