Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki. W wykuszu będą rolety rzymskie, jeszcze nie zdecydowałam czy całe białe czy z pasem na dole i po bokach (takie klasyczne) szarym + zasłony szare przewiązane chwostem na oknie tarasowym, na oknie witrynowym (chyba go nie widać) szare zasłony bez przewiązania.

 

Tkanina przy kotach dobra, bo niedroga więc nie szkoda :lol: Meble zostają i są jak najbardziej docelowe.

 

Tutaj sofa z widoczną ramą - oczywiście bez poduszki, z lenistwa nie wyrzuciłam jej do zdjęcia :lol: poduszka jest w kolorowym komputerowym, absolutnie nie w salonie :no:

 

http://i888.photobucket.com/albums/ac87/serandom/s_P6245160_popr.jpg

 

Witam, chciałabym zapytać co to za sofa, podoba mi się, podobnie jak cały salon, mimo że niedokończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciemne czy jasne bez mopa sie nie obejdzie brud i kurz wszedzie taki sam !!!! Ja własnie nie slucham ich rad chyba przez to te "ciocie dobre rady" mi tak dogaduja !!

 

Mnie odradzali ciemnych podłóg w korytarzu, a i tak dałam szarość, tyle że taką wielobarwną... i nic brudu nie widać! W kuchni też mam szarą podłogę i jest super. Tylko faktycznie to, że nie jest ona gładka pomaga w kamuflażu :D

 

Aha, KOBIETY, polecam MAGICZNĄ GĄBKĘ JANA! Jak macie kanapę zabrudzoną, podłogę pomazaną np. kredkami (u mnie to norma, pastele łatwo jednak nie schodzą) to to cudeńko zmywa wszystko. Niby napisane, ze nie wolno na powirzchnie lakierowane, ale ja tam zmywam i nic się nie dzieje.

Super.

 

http://nadrewnie.blogspot.com Pacownia Rękodzieło Nathalie Gile Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony ogród tak tak chodziło mi o tą czarną lampe myślałam że jest to duża lampa podłogowa, chciaż to mniejsza i nie widać jej w całej okazałaości to i tak mi sie podoba.

 

A jak oceniacie taką sofe

http://images40.fotosik.pl/1948/6eea54a5716c4727m.jpg

 

i takie kolory:

http://images44.fotosik.pl/596/2240dc899f99c70cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego ta 2 osobowa sofa stoi tylem do okna jak bez problemu w tym salonie zmiescilby sie naroznik dosuniety do sciany plus fotel, tym bardziej, ze meble z TV masz naprzeciwko. Chyba, ze o czyms nie wiem... Tryptykom mowie tez NIE :)

hosek generalnie idziesz z "duchem czasu" , chodz nawet dla mnie zbyt chlodno, ale o jednym wiedz: na tym forum tryptyki i sznurki wiszace na oknach sa zdecydowanie passe :D

 

Ps Nie wiem tez dlaczego, wszystkie polecenia na forum i informacje sa u mnie w j. angielskim......, a nazwy dzialów i poddzialów po polsku...

Save changes ... heh...

Edytowane przez Aleksandryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do megasuperhiper wypasionej kuchni , to salonik słabiutko wypadł. Szału nie ma. Kanapa taka sobie, okropny kształt i te matalowe nożki. Stoi w dziwny niewytłumaczlany sposób, na ścianie okiennej a wokół miejsca sporo. Fotel-worek raczej nadaje się do pokoju nastolatka. Makarony, sztuczny storczy i tryptyk pretendują do miana kiczu i raczej umniejszają ''temu salonu''. Dla mnie nie ma tam chłodnego minimalizmu, tylko raczej brak pomysłu na ten pokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę.

(ten obraz w rzeczywistości nie jest tak wysoko - tylko na zdjęciu tak wyszło :)

 

http://imageshack.us/scaled/medium/705/p2155751.jpg

 

więcej zdjęć tutaj

 

 

nie moja to bajka, nie mój sen, ale koncepcja Twoja klarowną jest

gra mi tu nawet ten tryptyk, ława, kanapa, czerwony worek :p i makarony (za którymi bardzo nie przepadam), bo takie to spójne wszystko :yes:

jedynie uważam, że bardzo mało miejsca do posiedzenia - sama mam dwie spore kanapy w salonie, jedna z nich na 4 osoby, a druga na 3 osoby i ciągle mi mało! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hosek przepiękne białe głośniki!!!! wcale nie zapytam co to i ile kosztowało, tylko będę się w ciszy zachwycać.

 

Poza tym - ciężko mi zdzierżyć na podłodze w salonie płytki, jestem ograniczona i w salonach w naszej strefie klimatycznej moja tolerancja zaczyna się i kończy na drewnie.

 

 

I nie rozumiem skąd ta mania orientowania sof wg tv...

 

taki dowcip jest, no mniej więcej

 

-wiesz, nie mamy telewizora

-oh, to w którą stronę ustawicie sofę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...