Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

Hmn...u nas jest kilka wolnych pokoi więc nie ma na razie problemu z noclegiem, a jak pojawią się dzieci to myślę że dmuchane materac wystarczą.

 

Na ślub wszystkim przyjezdnym gościom zapewniliśmy nocleg na miejscu, ale komunia, chrzest to już inna sprawa i chyba albo we własnym zakresie albo wygoda niewygoda byle gdzieś się przespać :)

 

Żono a mnie nie boli że nie piejesz nad każdym wnętrzem, bo to akurat na plus, tylko o to, że bycie zołzą różni się od bycia niekulturalnym, nietaktowym (chamskim). Wszystko można napisać i powiedzieć, tylko ważne w jaki sposób :)

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dla mnie to też niepojęte. 2-3 lata temu będąc w Chorwacji w tydzień wyczytałam książki, które zabrałam na 3 tygodnie. Więc przed snem tak brakowało mi czytania, ze czytałam ulotki z leków.

Wyjątkowo ;) muszę się z Tobą zgodzić. Dla mnie to nie pojęte nie lubić czytać, ja to nawet w kibelku domestosa czytam... :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo ;) muszę się z Tobą zgodzić. Dla mnie to nie pojęte nie lubić czytać, ja to nawet w kibelku domestosa czytam... :oops: :D

 

:) :)

 

Jestem w stanie czytać książkę i równocześnie mieszać w garach przy obiedzie;) niestety mój mąż nieustanie narzeka,że w sypialni często przegrywa z książką, ale cóż ja na to poradzę,że oderwać się nie da ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wszelaką chemię pochowaną w szafkach, więc etap czytania etykiet mam ukrócony, ale nagminnie to robiłam w poprzedni mieszkaniu. Może to jakieś zboczenie?

nigdy nie mijam księgarni obojętnie, zawsze muszę wejść i zobaczyć chociaż jakie są nowości.

 

Marzy mi sie taka kawiarenka w moim mieście, gdzie na półkach byłyby książki , które można by czytać....najlepiej gdyby to była moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się zgadzam, mój nowy telewizor moim zdaniem jest bardzo ładny i nowoczesny specjalnie szukałam białego, zajmuje główne miejsce i wcale nie przypomina mi ołtarzu, od zawsze w salonie miałam telewizor i mieć będę, ale jeśli ktoś nie ma to jego sprawa. O kominku usytuowanym w centralnej części pokoju też by można powiedzieć ołtarz, ba jeszcze światłość z niego przemawia:rotfl:

:lol2:

 

RENI bardzo proszę o model twojego białego tv, chciałam taki, ale zarzuciłam pomysł, bo nie znalazłam nic większego niż 40'. Jaki jest Twój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nowy tu jestem przeglądałem to forum już jakiś czas i niektóre wasze aranżacje są super. Chciałbym u siebie coś zmienić, ale nie chcę robić jakiejś generalki bo rok temu całkowicie zmieniałem wystrój. Zastanawiałem się nad jakimiś detalami, które wprowadziły by jakąś nową energię do salonu. Jest mały 16,5 m SDC12582.jpgSDC12585.jpgSDC12577.jpgSDC12591.jpgSDC12580.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energii to tam jest aż nadto ;) Na twoim miejscu zmieniłabym ten tryptyk na spokojną czarno-biała grafikę.

:yes:

poprzestawiałabym te kanapy. są trochę za duże do tego pomieszczenia i w tej chwili stoją dosłownie jedna na drugiej, co powoduje, że na zdjęciach jest "wielka czerwona plama"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...