Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bansz

Recommended Posts

Ej, ale nikt nie mówi, że agatah ma sobie rozczłonkować Marylin czy inną Audrey ;)

Ja propozycję Elfir odczytałam jako roboczą.

 

Ja też ;)

jeśli członkowac to jakieś przyjemne zdjęcie powiększone do rozmiaru plakatu.

 

 

Moja inspiracja:

http://img829.imageshack.us/img829/7066/aranzacjeminimalizm1.jpg

 

Hmmm... o ile to u mnie na ścianie podoba mi się, o tyle to nie...:rolleyes:

i teraz mam bardzo mieszane uczucia.

nie wiem czy nie pójdę jednak w jakieś zdjęcia... w końcu ujrzą świało dzienne.

 

 

Przepraszam - zwracam honor wszystkim, którzy nie podpierają się nowoczesnymi technologiami i samodzielnie borykają się z meandrami języka polskiego ... Polska język - trudna język ...

 

Co do "poszatkowanego" obrazka ... Mam mieszane uczucia. Powieszone na ścianie kartony dają ciekawy efekt ;) ale inspiracja jakoś mnie nie przekonała ... Bardzo jestem ciekawa efektu końcowego. Mam nadzieję, że agatah się pochwali :)

 

Pochwalę :lol2:

 

 

Super facet, teraz to już zrobiło się naprawdę niemiło. Może miało być zabawnie, a jest żenująco. Każdemu zdarza się popełnić błąd. Ale jeśli już się zdarzy, to wypada się poprawić, a nie kompromitować dalej. Wiesz, to kwestia szacunku dla czytających. Przepraszam za off topic.

 

Agatah, pochwalisz się, gdy podejmiesz decyzję?

 

Tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ok. to trzymam się temata. tak więc lubie żyć z przyrodom w zgodzie i od strony lasu gdzie jest drugi salon zrobiłem też pokojowo tak co by pasowało.

 

Zazdroszczę widoku za oknem :) Możesz pokazać więcej z tego wnętrza? Ciekawa jestem całości, bo już kanapy zapowiadają się ciekawie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agulenka,

1. Twój post jest niezroumiały

2. jest w złym miejscu - tu pokazujemy salony..., o lampy pytamy w innym wątku, gdybys chociaż pokazała pomieszczenia, do których mają być te poszukiwane lampy... Ich się nie dobiera sobie a muzom, ale do wyposażenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógłby mi doradzić do takiej lampy----do pomieszczenia wybralam do jadalni --> (zdjecie) a mam problem i prosilabym abyscie

doradzili mi pasującą do niej do salonu i kuchni w kuchni z kolei potrzebuje takie bardziej halogen zwisajacy

 

 

do tego postu dolanczam fotki typu jak bedzie salon i jadalnia pomalowana na kolor WIECZORNA ROSA -snieżka

w tym wybrałam taki wypoczynek i meble z agaty do salonu

media home meble dwie komody

wypoczynek sigma medium

wiecz.jpg

Sigma_Medium_naronik.jpg

zyrandol krysztalkowuy.jpg

00018278.jpg

home_media_p9bshm_2.jpg

wiecz.jpg

Sigma_Medium_naronik.jpg

zyrandol krysztalkowuy.jpg

00018278.jpg

home_media_p9bshm_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa jest bleee :p Rolety bym zmieniła - na jakieś jasne, te wyglądają trochę jak zasłonki w starym autobusie :rolleyes: Podłoga - nie podobają mi się ani płytki, ani ich ułożenie. Zmieniłabym lub przemalowała farbą do glazury - na szaro może? ściany - może złamana biel? Fragment ściany z telewizorem w nieco ciemniejszym kolorze niż reszta. Kolor - dodałabym błękity w różnych odcieniach, jasne i nieco siwe, w postaci zasłon/rolet, poduch, nowych obrazków (te obok telewizora do mnie nie trafiają), donic lub osłonek. Może jakieś lampy stojące i stołowe w okolicy kanapy?

Ta ramka na komodzie - psuje galerię, sprawiając wrażenie niespójności. I czy ja tam widzę wyciskacz do cytrusów, czy mnie stare oczy zawodzą? :p Wiem, że używanie go do wyciskania cytryn mija się z celem, ale raczej jego miejsce jest mimo wszystko w kuchni :p

Zwisy, stół, komoda, krzesła, szafka TV - ok. Zrobiłabym jeszcze ładne listwy przysufitowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym zmieniła "kolor okien". ta ciegiełka przytłacza. szary błękit (taki jak na gołębiu) fajnie by skontrastował z kolorem drewna i rozjaśnił wnętrze. jeśli nie chcesz rezygnować z pomarańczu, to może dodaj jasne zasłony?

to samo w okolicy stołu - smutno, ciężko. nie przepadam za bieżnikami, ale w tym wypadku - jakiś jasny element na stole odciążyłby to wizualnie. sama nie wiem, choćby wazon z jasnymi kwiatami. masz bajeranckie krzesła, a w ogóle tego nie widać...

tak samo - jasny dywan w części wypoczynkowej (kanapa mi się też nie podoba) - oddzieli podłogę od komody (chwilo się zlewają bo mają ten sam kolor).

odgraciłabym też komody - zarówno pod tv jak i w jadalni masz tam wystawkę zdjęć (wyciskacza!), półmisków itd. na twoich ścianach dzieje się już wystarczająco dużo. mniej znaczy w tym wypadku wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzesła lepsze byłyby jasne. Wówczas nie ginęły by na tle podłogi i stołu.

Raczej skupiłabym się na położeniu na podłodze pod stołem dużego jasnego dywanu - na zimę, gdy będzie uruchamiana podłogówka, by się go zwijało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką aranżację nad kanapę sobie umyśliłam.

Wszystko zamyka się w kwadracie 120x120 cm.

Podpowiedzcie proszę co wrzucic za szkło żeby stanowiło dekorację, a jednocześnie nie było wrażenia chaosu...

Chciałabym coś w kolorze, bo u nas szaro-smutno:D ale żeby to miało ręce i nogi...

podmieniam zdjęcia... ;)

 

IMG_2732.jpg

 

IMG_2728.jpg

 

Agato, a co dasz do tych ramek? Zdjęcia? Jeśli tak to czarno-białe czy w kolorze?

Pytam, bo mam podobny dylemat. Co prawda aranżację ramek planuję inną, ale też nad kanapą, a kolor salonu mam też biało-szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...